Dziki przy Narodowym

Warszawa

Były już wojaże po osiedlach, wizyty w ogródkach i kąpiele w przydomowych basenach. W pierwszy dzień świąt dziki pojawiły się w okolicy Stadionu Narodowego.

- We wtorek podczas spaceru świątecznego w Parku Skaryszewskim w Warszawie natrafiliśmy na obławę. Kilku strażników miejskich wraz z leśnikami usiłowało złapać pięć dzików, które grasowały po parku. Zwierzęta okazały się sprytniejsze, ominęły siatkę i przebiegły przez ulicę Zieleniecką - napisał na Kontakt 24 internauta Ardziu1, autor nagrania. - Tam napotkały na przeszkodę w postaci płotu oddzielającego tory tramwajowe od parkingów pod stadionem. Dziki okazały się jednak pomysłowe i biegając, znalazły w końcu miejsce gdzie udało im się przecisnąć. Pobiegły w stronę Stadionu Narodowego - dodawał.

Nie tylko w świętaJak się okazuje, dziki można spotkać w okolicach stadionu nie tylko w Boże Narodzenie. Zwierzęta, które dostały się na teren Stadionu Narodowego przez bramę dla zwiedzających, uchwycił 9 grudnia Reporter 24 mich_99. CZYTAJ WIĘCEJ NA KONTAKCIE24

kontakt24//kde/tka