Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Dzień dziecka w ratuszu i pałacu prezydenckim

Warszawa

Facebook.com / WarszawaWładze miasta pokazały zdjęcia z dzieciństwa

"W Dniu Dziecka życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – mnóstwo uśmiechu, zabawy i słodkości" – czytamy w życzeniach od władz Warszawy. Prezydent i jej zastępcy pochwalili się zdjęciami z dzieciństwa. Fotografie z lat młodości pokazali też Andrzej Duda i Pierwsza Dama.

Na oficjalnym koncie m.st. Warszawy w mediach społecznościowych pojawiło się zestawienie fotografii z dzieciństwa. Widzimy na nich Hannę Gronkiewicz-Waltz, która znajduje się w samym środku zdjęcia.

"Dużo uśmiechu, zabawy i słodkości"

Oprócz niej, na fotografiach znajdziemy też wiceprezydentów. Jarosława Jóźwiaka (prawy górny róg), Włodzimierza Paszyńskiego (lewy górny) i Michała Olszewskiego (prawy dolny). W lewym dolnym rogu znajduje się zdjęcie sekretarza m. st. Warszawy - Marcina Wojdata.

Z okazji Dnia Dziecka nie zabrakło też specjalnych życzeń. "Życzymy wszystkim dzieciom – tym małym i tym całkiem dużym – mnóstwo uśmiechu, zabawy i słodkości, by codziennie spełniały się Wasze marzenia, by Wasze miasto pięknie rosło razem z Wami i byście w dorosłym życiu zachowali w sobie dziecięcą radość" – czytamy na profilu Warszawy na Facebooku.

Prezydent z klockami, Pierwsza Dama z misiem

Swoimi zdjęciami z dzieciństwa pochwaliła się na Twitterze również para prezydencka. Widzimy na nich Andrzeja Dudę i jego małżonkę Agatę Kornhauser-Dudę w czasach przedszkolnych.

Dodatkowo na stronie prezydenta pojawiły się życzenia. "Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych. W każdym nowym dniu odkrywajcie dla siebie jak najwięcej momentów pogodnych i szczęśliwych" - pisze para prezydencka.

"Życzymy Wam sukcesów w nauce. Zdobytą wiedzę starajcie się wykorzystywać z pożytkiem dla Was i osób, które spotkacie na swej drodze. Niech cechuje Was różnorodność zainteresowań, ciekawość wobec świata, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka" - czytamy.

"Życzymy Wam, aby dzieciństwo było dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień, które w życiu dojrzałym kształtować będą Waszą kreatywność. Życzymy Wam również, aby dorośli zawsze byli dla Was pełni zrozumienia, wsparcia i zachęty do interesującej zabawy oraz ciekawej pracy. Z serdecznymi pozdrowieniami i uśmiechem :-)" - kończy Pierwsza Para.

Zdjęcia pary prezydenckiej
Twitter, Kancelaria Prezydenta RP

CZYTAJ TAKŻE NA TVN24.PL