Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Dzięki wolontariuszom, odzyskał bilet na mecz

Warszawa

TVN24Prezydent o znalezionym bilecie

Pewien obywatel Niemiec przeżył w Warszawie huśtawkę nastrojów - od smutku po radość. A wszystko zaczęło się od zgubionego biletu na Euro 2012.

- Wolontariusze znaleźli na mieście bilet dla obywatela niemieckiego – powiedziała na konferencji prasowej Hanna Gronkiewicz-Waltz. – Nie wiedzieli jednak, jak się z nim skontakować – dodaje.

Kontakt dzięki żonie

Z pomocą przyszedł portal społecznościowy Facebook. Za jego pośrednistwem odlaleźli żonę mężczyzny. – Ona przekazała mu informację, że bilet się znalazł. On się spotkał i bilet oderbał – relacjonuje prezydent Warszawy.

To kolejny przykład uczciwego zachowania. We wtorek stołeczna policja poinformowała o dwóch młodych ludziach, którzy znaleźli wypchany pieniędzmi portfel. Okazało się, że należy do 36-latka z Rosji. Mężczyzna w tym samym czasie zgłosił się na policję przy Wilczej, aby poinformować o zgubie. Dzięki uczciwości młodych ludzi odzyskał pieniądze.

ran/roody