Dzieci zastąpią kibiców gości na stadionie Legii

Warszawa

| Wikipedia/Taro (C0)fot. legia.com

Do końca sezonu na stadionach Ekstraklasy, I oraz II ligi sektory dla kibiców gości będą świeciły pustkami. Jednak nie przy ul. Łazienkowskiej. Władze Legii postanowiły zaprosić na mecz z Wisłą Kraków i Polonią Bytom dzieci ze szkół podstawowych czy domów dziecka.

- Podjęliśmy decyzję o nieodpłatnym zaproszeniu na dwa ostatnie spotkania tego sezonu rozgrywane przy Łazienkowskiej 3, dzieci ze stołecznych podstawówek, placówek opiekuńczych i naszych klubów partnerskich. Mam nadzieję, że będą się doskonale bawić i przeżyją niezapomniane emocje – mówi Jarosław Ostrowski, członek zarządu Legii.

Podczas spotkania z Wisłą w sektorze gości zasiądzie blisko 1200 małych fanów warszawskiej Legii.

Klub prowadzi zgłoszenia dla grup zorganizowanych dzieci na mecz Legia – Polonia Bytom. Wniosek może być złożony przez opiekuna mailowo na adres: kibice@legia.pl do środy 25 maja.

Po decyzji PZNP

Polski Związek Piłki Nożnej zadecydował, że do końca obecnego sezonu na meczach ekstraklasy, I oraz II ligi nie będzie kibiców drużyny goszczącej. To kolejna konsekwencja po zamieszkach podczas finałowego meczu Pucharu Polski.

bf/ec