Najnowsze

Dwie osoby zamordowane. Policja zatrzymała ich syna

Najnowsze

[object Object]
Rodzinna tragedia w FalenicyTVN24
wideo 2/4

Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl, dwie osoby zginęły w domu jednorodzinnym przy Walcowniczej. Policja zatrzymała jednego z domowników - to najstarszy syn zamordowanych.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem przy ulicy Walcowniczej w Falenicy (dzielnica Wawer). Na miejscu pojawiły się trzy karetki i kilka policyjnych radiowozów. Według ustaleń reportera tvnwarszawa.pl, w domu doszło do rodzinnej tragedii - dwie dorosłe osoby zostały zaatakowane nożem. Zmarły w wyniku doznanych obrażeń.

- Sąsiedzi relacjonują, że słyszeli przeraźliwy krzyk - podaje Artur Węgrzynowicz. - Z domu wyprowadzono w kajdankach młodego mężczyznę, syna zamordowanych kobiety i mężczyzny. Pod opieką policji jest dwójka dzieci mieszkających w domu, w którym doszło do tragedii - dodaje reporter tvnwarszawa.pl.

- Doszło do śmierci dwóch osób. Na miejsce jedzie prokurator w celu przeprowadzenia oględzin - potwierdza Marcin Saduś z Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga. Ze względu na "dobro śledztwa" śledczy nie ujawniają szczegółów sprawy.

Węgrzynowicz rozmawiał z okolicznymi mieszkańcami. - Twierdzą, że ta rodzina nie była zintegrowana z sąsiadami, a w domu często dochodziło do awantur - przekazuje reporter.

kz/b

Pozostałe wiadomości