Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Dwa mercedesy i renault. Nocny pożar na Saskiej Kępie

  Najnowsze

  Lech Marcinczak /tvnwarszawa.plPożar na Saskiej Kępie

  Trzy samochody ucierpiały w pożarze, do którego doszło w nocy na Saskiej Kępie. – Renault spłonęło doszczętnie. Stojący obok mercedes ma wypalony środek – relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl. Ogień przeniósł się też na punkt przedszkolny.

  Straż pożarna dostała zgłoszenie o godzinie 3.06. – Na ulicę Międzynarodową 47a pojechały 2 zastępy. Na miejscu ugaszone zostały 3 samochody. Pożar objął też elewację pobliskiego budynku – informuje Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

  Jak informuje Marcinczak, paliło się renault i dwa stojące po obu stronach mercedesy. – Renault jest wypalone doszczętnie. Wygląda to tak, jakby pożar rozpoczął się w komorze silnika i doszedł aż do tylnych zagłówków – mówi reporter. - Spaliło się też luksusowe wnętrze mercedesa viano. Drugi z mercedesów ma zniszczony cały tył – dodaje.

  Sam się zapalił?

  Ogień nie oszczędził punktu przedszkolnego, przy którym stały samochody. – Częściowemu zniszczeniu uległ budynek. Spalone jest okno, oraz fragment elewacji i dachu. Ogień wszedł do środka i został zalany podczas akcji – informuje Marcinczak.

  Jak podaje Agnieszka Hamelusz z biura prasowego stołecznej policji, miejsce zostało zbadane prze biegłego i technika kryminalistyki. - Wstępnie nic nie wskazuje, że odbyło się to z udziałem osób trzecich – poinformowała policjantka.

  wp//ec