Dwa ciosy w plecy w kafejce. Policja szuka nożownika

Warszawa

Maciej WężykPolicja szuka nożownika

Policja nadal poszukuje mężczyzny, który w środę, w kafejce internetowej na warszawskim Mokotowie, zranił nożem innego mężczyznę. 37-latek z dwiema ranami pleców trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w kafejce internetowej znajdującej się w siedzibie Agory przy ulicy Czerskiej - poinformowało w środę PAP na podstawie wiadomości ze źródeł zbliżonych do sprawy.

Zadał dwa ciosy nożem Rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński potwierdził w środę, że do kawiarni internetowej wszedł mężczyzna, który w pewnym momencie zaatakował 37-latka. Rzecznik KSP dodał, że sprawca zadał ofierze dwa ciosy nożem w plecy i uciekł.

- Zabezpieczyliśmy już miejsce zdarzenia, zrobiliśmy również jego oględziny - poinformował w czwartek, w rozmowie z tvnwarszawa.pl, Karczyński. - Świadkowie zostali przesłuchani. Od rana funkcjonariusze są na miejscu i dalej działają w celu wyjaśnienia sprawy - dodaje.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, policja nie przesłuchała jeszcze ofiary nożownika.

Według nieoficjalnych informacji PAP wynika, że napastnik był w przeszłości wielokrotnie widziany przez ochronę budynku w okolicy kafejki internetowej.

PAP/su//mz