Dwa auta uszkodzone. Zatrzymany "nietrzeźwy i agresywny" 22-latek

Warszawa

Anne / Kontakt 24Akcja policji w Śródmieściu

Śródmiejska policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie dwóch aut. Pierwszą informację i zdjęcia dostaliśmy na Kontakt 24.

"W godzinach wczesnoporannych miało miejsce udaremnienie kradzieży samochodu honda civic w Śródmieściu Południowym. Kradzieży udaremnił sam właściciel, który wychodził właśnie do pracy" – napisała na Kontakt 24 Anne.

"Był nietrzeźwy i agresywny"

I dodała, że cała akcja rozegrała się przy ulicy Marszałkowskiej 7. Zdarzenie potwierdza policja.- Zgłoszenie otrzymaliśmy około godziny 6. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, obok jednego z mieszkańców był 22-latek – tłumaczył Robert Koniuszy, oficer prasowy śródmiejskiej komendy.Jak zaznaczył 22-letni mężczyzna był nietrzeźwy i agresywny. Funkcjonariusze zatrzymali go – jest podejrzewany o uszkodzeniu dwóch pojazdów – hondy civic i toyoty auris.Policja przeprowadzili również oględziny pojazdów. – Właściciele aut zapowiedzieli złożenie zawiadomienie o uszkodzeniu mienia. Podejrzewany 22-latek został przewieziony do izby wytrzeźwień - wyjaśnia Koniuszy.

ZOBACZ TEŻ MATERIAŁ O KRADZIEŻY PALIWA:

Akcja na stacji benzynowejArtuw Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

ran/b