Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Duży korek na Siekierkowskiej po kolizji czterech aut

  TVN Warszawa

  Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plKorki na trasie

  W czwartek rano doszło do zderzenia czterech samochodów na Trasie Siekierkowskiej. Były utrudnienia w kierunku ul. Czerniakowskiej. Utworzył się korek.

  Policja zgłoszenie otrzymała o godz. 7. - Do kolizji czterech aut doszło w al. Becka w kierunku Czerniakowskiej - poinformował Robert Opas ze stołecznej policji.

  - W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe - citroen i dacia oraz dwa dostawcze - citroen i volkswagen. Utworzył się potężny korek sięgający węzła Marsa - relacjonował wówczas Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Radzę wybierać inne trasy - dodał.

  Przed godz. 8 samochody zjechały na bok. - Nie utrudniają już ruchu - mówi Zieliński. - Korek powoli się rozładowuje, ale na pewno chwilę to potrwa - dodaje.

  Kolizja na trasie
  Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl

  su/sk