Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Duży festiwal przenosi się do stolicy. Gwiazdą Pharrell Williams

Warszawa

x-news.plStanisław Trzciński o organizacji festiwalu

Pharrell Williams wystąpi latem na stadionie Legii Warszawa. Artysta będzie główną gwiazdą soulowego festiwalu Pozytywne Wibracje, który do stolicy przenosi się z Białegostoku.

Największe światowe przeboje ostatniego roku: "Happy", "Get Lucky" oraz "Blurred Lines" zabrzmią 20 czerwca ze sceny ustawionej na Pepsi Arenie. Jak zapewnia organizator, nie zabraknie także starszych utworów, takich jak "Drop It Like It’s Hot", "Beautiful", "Marilyn Monroe", "Lose Yourself To Dance", "Hollaback Girl", "She Wants To Move", "Frontin", czy "Hot In Herre".

Pharrell Williams wykona swój pełnowymiarowy koncert przygotowany z myślą o największych światowych festiwalach muzycznych. Artyście towarzyszył będzie 40-osobowy zespół. Warszawskie widowisko Williamsa będzie jednym z kilku jego tegorocznych występów w Europie.

"Muzyka, która zaraża miliony"

- Spełniło się jedno z największych marzeń mojego życia. Zapraszamy na nasz festiwal współcześnie najgorętsze nazwisko w światowej muzyce. W dodatku artystę o tak niezwykłym dorobku, człowieka o tak wielkiej wrażliwości muzycznej, a także wyczuciu odbiorców, które zdarza się raz na dekadę. Wykonuje muzykę, którą kocham w sposób, który zaraża miliony – powiedziałStanisław Trzciński, dyrektor artystyczny Pozytywnych Wibracji z agencji STX Jamboree.

Pharell Williams jest amerykańskim wokalistą, raperem i producentem muzycznym. Porusza się w rejonach hipo-hop, r’n’b, funkc i rock. Ostatni rok przyniósł mu sukces w skali globalnej. Piosenkę "Happy" z płyty "Girl" nucą miliony ludzi na całym świecie. Na ulicach setek miast nagrano alternatywne wersje teledysku. Artysta wystąpił podczas rozdania Oskarów, Grammy, Brit Awards i meczu NBA Wschód – Zachód.

Pozytywny festiwal przenosi się do Warszawy

Łącznie podczas jednodniowej imprezy wystąpi sześciu artystów. Ich nazwiska mają zostać ujawnione w najbliższych tygodniach.

Festiwal Pozytywne Wibracje inspirowany był wydawaną od 1997 roku składanką płytową. Trzy pierwsze edycje imprezy odbyły się w Białymstoku. Ich gwiazdami byli m.in. Seal, Angie Stone, Raphael Saadiq, The Brand New Heavies, Incognito, De Phazz, Dimitri From Paris, Gabin, Omar, czy Us3.

b

Dlaczego festiwal przenosi się do Warszawy?
x-news.pl