Najnowsze

Drogowy chaos przez budowę ronda

Najnowsze

Poranny chaos na Bemowie
Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plPoranny chaos na Bemowie

Chaos dorogowy na Bemowie. W nocy z czwartku na piątek drogowcy w związku z budową ronda, zmienili organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Radiowej i Kaliskiego. - Objazdy są zakorkowane, kierowcy się gubią, część z nich łamie przepisy i jeździ pod prąd- relacjonował w porannaym szczycie Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Na Radiowej na

skrzyżowaniu z ulicą Kaliskiego wprowadzono jeden kierunek ruchu (jadąc od strony ul. Powstańców Śląskich w stronę wyjazdu z miasta). - Kierowcy jadący w przeciwnym kierunku przed skrzyżowaniem z ul. Kaliskiego, muszą pojechać objazdem ulicami Kutrzeby- Kaliskiego- Thommego - Ebro do Radiowej- relacjonuje Zieliński. - Niektórzy kierowcy nie patrzą na znaki i jadą pod prąd- dodał.

Około godz 7.00 zmiany nie powodowły większych korków ale już przed 8.00 sytuacja wymknęła się spod kontroli.

- Najgorzej mają kierowcy, którzy jadą w stronę ul. Powstańców Śląskich. Tworzą się korki na objazdach, które są słabo ozankowane- mówił Zieliński. - Panuje chaos- dodał.

Kaliskiego tylko w lewo

To nie wszystkie utrudnienia. Kierowcy jadący ul. Kaliskiego od strony ul. Lazurowej muszą skręcić w lewo w ul. Radiową. - Jak chcą dojechać do Powstańców Śląskich muszą również pojechać objazdem. Nie można skręcić w prawo z ul. Kaliskiego w ul. Radiową- przypomina Zieliński.

Nowa organizacja ruchu spowodowała zmiany w komunikacji miejskiej. Sprawdź jakie.

Utrudnienia związane są z budową ronda. Zakończenie prac planowa jest na maj 2012.

Mapa utrudnieńbemowo.waw.pl

su//ec

Pozostałe wiadomości