Drogowcy wracają na Trasę Toruńską. Będą korki?

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plUtrudnienia dla kierowców na Trasie Toruńskiej

Kolejny weekend z utrudnieniami na Trasie Toruńskiej. Drogowcy zamkną przejazd w rejonie ul. Głębockiej. Przed tygodniem kierowcy utknęli w sporych korkach.

Najpierw w sobotę o godzinie 8.00 drogowcy zamkną jezdnię trasy jadąc od Marek w stronę mostu Grota-Roweckiego. Objazd poprowadzony będzie równoległą jezdnią dla ruchu lokalnego.

Utrudnienia potrwają do niedzieli do godziny 8.00 rano. Wraz z otwarciem przejazdu, zamknięta zostanie jezdnia w przeciwnym kierunku. Objazd także będzie prowadził jezdnią serwisową.Utrudnienia mają potrwać do godz. 10.00 w poniedziałek.

Drogowcy i korki

W długi weekend drogowcy również pracowali w tym miejscu. Kierowcy utknęli w korku.

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej spowodowane są pracami na wiaduktach na ul. Głębockiej, biegnących nad trasą (drogę ekspresową S-8).

Remont łącznic

To nie jedyne prace, które Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała na Trasie Toruńskiej. W okresie wrzesień - listopad kierowcy będą musieli się liczyć z czasowymi zmianami organizacji ruchu, które związane będą z remontem dwóch łącznic w rejonie węzła Marywilska.

W ten weekend drogowcy będą prowadzić także prace także na ul. Spacerowej, Modlińskiej. Z kolei pasażerowie komunikacji miejskiej nie pojadą tramwajami w al. Jana Pawła II i al. Niepodległości.

Utrudnienia na Trasie Toruńskiej
Lech Marcinczak /tvnwarszawa.pl

su//par