Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Donald Trump odleciał z Warszawy

Warszawa

Trump : Musimy stać w zjednoczeniuTVN24
wideo 2/20

Kilkanaście godzin wizyty Donalda Trumpa w Warszawie to ważne polityczne spotkania, a dla mieszkańców - duże utrudnienia. Wiele zamkniętych ulic, objazdy, korki i utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej. Wszystko relacjonowaliśmy minuta po minucie na tvnwarszawa.pl.

16.07 Kończymy relację na żywo.

15.30 Wyłączony z ruchu pozostaje wciąż pl. Krasińskich wraz z ul. Miodową do ul. Senatorskiej. Autobusy kierowane są na objazdy.

14.43 Aleje Jerozolimskie oraz droga prowadząca na lotnisko jest już otwarta.

#TrumpwPolsce 14:35 W związku z przejazdem delegacji przywraca się ruch wzdłuż całej trasy. Nieprzejezdny pozostaje rejon pl. Krasińskich.— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

14.40 Prezydent Stanów Zjednoczonych odleciał z Polski

Wylot prezydenta USA
TVN24

14.34 Air Force One szykuje się do lotu.

14.28 ZTM wznowił ruch tramwajów w Alejach Jerozolimskich.

Przywracane jest napięcie w sieci #tram. Niedługo składy powinny wrócić na wszystkich ciągach wyłączonych na czas przejazdu #TrumpwPolsce.— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

14.27 Para prezydencka wsiadła do samolotu

14.25 Prezydent Stanów Zjednoczonych odleci do Hamburga na szczyt G20.

14.24 Donald Trump dotarł na lotnisko.

Samolot Donalda Trumpa
TVN24

14.23 Na trasie przejazdu kolumny prezydenckiej pojawili się mieszkańcy stolicy, którzy chcieli zobaczyć prezydenta USA.

14.20 Wznowiono ruch samochodów na moście Śląsko Dąbrowskim. Przywrócono też ruch pociągów pomiędzy Warszawą Zachodnią a Wschodnią.

14.16 Korek utworzył się na Wisłostradzie i trasie Łazienkowskiej. Z kolei kolumna prezydencka minęła już plac Zawiszy.

14.15 W związku z przejazdem delegacji czasowo wstrzymany zostaje ruch pociągów KM, SKM i WKD na odcinku WARSZAWA ZACHODNIA – WARSZAWA WSCHODNIA.

14.14

#TrumpwPolsce Przypominamy, że mając bilety ZTM można korzystać również z #KolejeMazowieckie. pic.twitter.com/HqhVYDugqu— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

14.12 Zablokowane są Aleje Jerozolimskie, most Poniatowskiego, Marszałkowska i ul. Żwirki i Wigury.

14.10 Kolumna prezydencka jest już na Wisłostradzie.

14.07 Policja przypomina o zamkniętych ulicach.

Obejmują m.in. Wisłostradę, Al. Jerozolimskie, ul. Andersa, ul. Marszałkowską, ul. Żwirki i Wigury— Policja Warszawa (@Policja_KSP) 6 lipca 2017

14.04 Donald Trump jest w drodze na lotnisko.

13.54 Donald Trump zakończył swoje przemówienie - Dziękuję, dziękuję wam bardzo - podsumował.

13.53 "Polska jest w naszym sercu. Dokładnie tak jak Polski nie dało się złamać, zachód nigdy nie da się złamać. Nasze narody zatryumfują"

13.51 "Donald Trump: musimy pamiętać, że nasza obrona to nie tylko zaangażowanie pieniężne, ale też gotowość"

Prezydent USA o artykule 5
TVN24

13.50 "Stajemy ramię w ramię broniąc art. 5 - wspólnego zobowiązania do obrony kolektywnej"

13.48 "Przykład, który pokazaliście jest wspaniały. Dziękuję Ci Polsko"

13.45 "Cenimy godność każdego życia ludzkiego, chronimy prawa każdego i doceniamy nadzieję każdego człowieka, który chce żyć w wolności"

13.43 "Stojąc tu dzisiaj przed tym niesamowitym zgromadzeniem, jakże wiernym narodem, nadał słyszę te głosy odbijające się echem w historii. Ich przesłanie jest tak samo aktualne dzisiaj jak kiedykolwiek - Polacy, Amerykanie, Europejczycy nadal wołają wielkim głosem: my chcemy Boga"

Donald Trump o wolności słowa
TVN24

13.42 "Zachęcamy Rosję, aby wstrzymała działalność na rzecz destabilizacji Ukrainy i innych krajów."

13.40 "Walczymy wytrwale przeciwko radykalnym terrorystom islamskim i w końcu zwyciężymy. Nasze granice zawsze muszą być zamknięte dla terroryzmu i ekstremizmu jakiegokolwiek rodzaju."

Trump : Musimy stać w zjednoczeniu
TVN24

13.38 "Silna Europa to błogosławieństwo dla całego świata. Dzisiaj musimy powiedzieć, że zagrożenia są poważne, ale wygramy."

13.37 "Przez 200 lat Polska ciągle cierpiała od nieustannych napaści, natomiast jakkolwiek można było najechać i okupować Polskę, a jej granice wymazać z mapy, to nigdy nie można było wymazać jej z kart historii ani z waszych serc" - mówił Trump.

"W tych ciemnych czasach utraciliście swą ziemię, ale przenigdy nie utraciliście dumy" - dodał.

13.35 "Jest to ogromny zaszczyt, że mogę stanąć w tym mieście, pod tym właśnie pomnikiem na cześć Powstania Warszawskiego, zwracając się do Polaków, których tak wiele pokoleń marzyło o Polsce, która będzie bezpieczna, silna i wolna" - powiedział prezydent USA.

Trump: Ameryka kocha Polskę i Ameryka kocha Polaków
TVN24

13.33 "Próbowali was złamać, ale Polski złamać się nie dało" - stwierdził Trump.

13.31 Tłum wiwatuje "Donald Trump!"

13.29 Trump do Polaków: "Jestem tutaj, by pokazać was jako przykład obrony naszej cywilizacji."

13.26 "Nasze dwa kraje łączy specjalna więź" - powiedział Trump.

13.24 "- Nigdy nie można było wymazać Polski z kart historii i waszych serc. Utraciliście swoją ziemię, ale nigdy nie utraciliście dumy. Polska żyje, Polska kwitnie i triumfuje" - stwierdził Donald Trump.

Trump: w Polakach postrzegamy duszę Europy
TVN24

13.22 Prezydent USA podziękował Beacie Szydło. W swoim przemówieniu wspomniał też o Lechu Wałęsie.

13.20 Donald Trump: "Ameryka kocha Polskę i Polaków."

13.18 Melania Trump opowiedziała o swojej wizycie w Centrum Nauki Kopernik, podziękowała też Polakom i parze prezydenckiej za ciepłe przyjęcie.

Melania Trump przemawiała na placu Krasińskich
TVN24

13.16 Niespodzianka na placu Krasińskich - jako pierwsza przemawia Melania Trump.

13.14 Zgromadzony tłum krzykiem przywitał prezydenta USA.

13.08 Donald Trump dotarł do placu Krasińskich.

13.06 Policja informuje o utrudnieniach na trasie, którą prezydencka limuzyna będzie jechała na lotnisko.

Warszawa, sytuacja na ulicach: ograniczenia w ruchu na trasach przejazdu pl. Krasińskich - Centrum - lotnisko @ChopinAirport— Policja Warszawa (@Policja_KSP) 6 lipca 2017

13.03 Limuzyna Donalda Trumpa wyjeżdża w kierunku placu Krasińskich. Na jego wystąpienie oczekują zaproszeni goście oraz mieszkańcy stolicy.

12.53 Centrum Nauki Kopernik chwali się zdjęciami z wizyty pierwszych dam.

12.47 Od 13 warszawiaków czekają kolejne utrudnienia.

#TrumpwPolsce Od godz. 13 planowane jest wyłączenie kursowania #tram od pl.Narutowicza/Okopowej przez most Poniatowskiego do r. Waszyngtona.— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

12.45 Ustawiona w centralnym punkcie mównica, na której wystąpi prezydent USA jest otoczona specjalną, wzmocnioną szybą. Podyktowane jest to nadzwyczajnymi środkami bezpieczeństwa amerykańskiego przywódcy. Na okolicznych budynkach znajdują się snajperzy.

12.35 Na miejscu są już prawie wszyscy przedstawicieli rządu. BOR wpuszcza kolejne osoby, które chciałyby wysłuchać przemówienie prezydenta USA - relacjonuje Agata Adamek, reporterka TVN24.

Zgromadzeni na placu Krasińskich
TVN24

12.30 Zgromadzeni na placu oczekują na przemówienie prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump powinien rozpocząć je o godzinie 13.

12.24 Specjalne miejsce na trybunie przeznaczono dla żołnierzy m.in. armii amerykańskiej, rumuńskiej i brytyjskiej, stacjonujących w Polsce w ramach wschodniej flanki NATO.

12.18 Jak relacjonuje nasz reporter, około 200 osób protestuje przeciwko Donaldowi Trumpowi na skrzyżowaniu Miodowej i Schillera. Są to głównie działaczki Partii Razem w strojach nawiązujących do "Opowieści podręcznej". Jest też kontrmanifestacja.

CZYTAJ WIĘCEJ

Protest Razem na Miodowej
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

12.10 Ivanka Trump odwiedziła Muzeum Historii Żydów Polskich Polin.

12.07 Autobusy linii 127 jadące w kierunku Powiśla, od skrzyżowania ul. Zajęczej i Wybrzeża Kościuszkowskiego zostają skrócone do przystanku Metro Centrum Nauki Kopernik 04, gdzie będą odbywały postój - podaje ZTM.

11.56 - W rejonie placu Krasińskich pojawili się snajperzy, którzy będą obserwować okolicę podczas przemówienia Donalda Trumpa - relacjonuje reporterka TVN24.

I dodaje, że na placu Krasińskich pojawiło się wiele osób.

CZYTAJ WIĘCEJ

11.48 Społeczność polskich Żydów wyraziła ubolewanie z powodu rezygnacji Donalda Trumpa z wizyty pod Pomnikiem Bohaterów Getta. Do tej pory to miejsce odwiedzali wszyscy prezydenci USA, którzy byli w Warszawie.

- Głęboko ubolewamy że Prezydent Donald Trump, choć będzie przemawiał publicznie zaledwie o milę od tego Pomnika, uznał za stosowne zerwać, z tą godną uznania tradycją - napisali w oświadczeniu przesłanym do mediów.

Córka prezydenta USA Ivanka przed pomnikiem Bohaterów Getta
TVN24

11.43 Córka prezydenta złożyła kwiaty przed pomnikiem Bohaterów Getta znajdującym się przez wejściem do Muzeum Historii Żydów.

11.27 Zarząd Transportu Miejskiego przypomina o utrudnieniach w ruchu.

#TrumpwPolsce 11:20 Przypominamy o ograniczeniach w ruchu kołowym na terenie Warszawy (źródło: Infoulice). pic.twitter.com/pHjXn9B19i— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

11.18 Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda biorą udział w warsztatach dla dzieci w Centrum Nauki Kopernik

Pierwsze damy w koperniku
TVN24

11.10 Rozpoczął się szczyt Trójmorza.

Ruszył szczyt Trójmorza
TVN24

11.05 Pierwsze damy jadą na Powiśle, do Centrum Nauki Kopernik.

11.00 Zakończyła się konferencja Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa.

10.58 Coraz więcej osób przychodzi na plac Krasińskich. Utworzyła się ogromna kolejka przed ustawionymi bramkami.

Kolejka na placu Krasińskich
TVN24

10.46 Podczas gdy trwa konferencja prezydentów, pierwsze damy piją kawę w Belwederze. Po spotkaniu Melania Trump i Agata Kornhauser-Duda udadzą się do Centrum Nauki Kopernik. Zgodnie z planem, w "Koperniku" mają pojawić się chwilę po godzinie 11. W ich spotkaniu będą uczestniczyły też dzieci, które wezmą udział w warsztatach związanych z programowaniem.

Pierwsze damy spotkały się w Belwederze
TVN24

10.40 Donald Trump stwierdził że Stany Zjednoczone nigdy nie były bliżej Polski niż w tej chwili. - Polska to nie tylko wielki przyjaciel, ale i ważny sojusznik i partner. Jesteście bogaci historią i macie ducha nie do złamania. W imieniu wszystkich Amerykanów chylę przed wami czoła - powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych.

10.36 Andrzej Duda poinformował, że podczas spotkania prezydenci rozmawiali o kontraktach militarnych, zakupie rakiet patriot oraz dostawach gazu do Polski. - Mówiliśmy o obecności amerykańskich żołnierzy w Polsce, o wzmacnianiu bezpieczeństwa w tej części Europy - poinformował na konferencji Duda.

Konferencja prezydentów
TVN24

10.32 Rozpoczęła się konferencja prezydentów po spotkaniu w Zamku Królewskim.

10.30 Melania Trump przyjechała do Belwederu. Na miejscu przywitała ją Agata Kornhauser-Duda.

10.27 Na placu Krasińskich ustawiła się ogromna kolejka osób, które chcą zobaczyć wystąpienie Donalda Trumpa.

10.20 - Nie ma incydentów w związku z wizytą prezydenta USA w Polsce - poinformowała Edyta Adamus z zespołu prasowego stołecznej policji.

10.13 Relacje z wizyty Donalda Trumpa otrzymujemy także na Kontakt24:

10.05 Przed Belwederem trwa oczekiwanie na pierwszą damę - Melanię Trump, która o 10.30 spotka się z Agatą Kornhauser-Dudą.

Oczekiwanie na Melanię Trump
TVN24

10.00 Za chwilę pierwsze osoby będą mogły wejść na plac Krasińskich, na którym o 13 przemówi prezydent USA. Zamknięcie bramek przewidziano na godzinę 12. Zgromadzenie jest otwarte dla mieszkańców. W uroczystości udział weźmie również 1500 osób zaproszonych przez ambasadę.

9:59 Córka prezydenta USA Ivanka Trump pojawi się przed pomnikiem Bohaterów Getta na Muranowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

9.57 Policja ostrzega, że ponownych utrudnień w ruchu należy spodziewać się po 11.30.

Warszawa, sytuacja na ulicach: Ponowne utrudnienia w ruchu drogowym w związku z pilotażami kolumn specjalnych mogą wystąpić po godz. 11:30— Policja Warszawa (@Policja_KSP) 6 lipca 2017

9.53 W związku z utrudnieniami w komunikacji i zmianami w ruchu, metro kursuje częściej. Dotyczy to zarówno pierwszej i drugiej linii.

9.40 Cały czas duże utrudnienia po wypadku na Trasie Łazienkowskiej. Mędzy GUS-em a rondem Jazdy Polskiej zderzyły się trzy samochody.

Zderzenie trzech samochodów na Trasie Łazienkowskiej
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

9.39 Przywrócono ruch w Alejach Jerozolimskich, Marszałkowskiej i na Wisłostradzie - informują reporterzy tvnwarszawa.pl

9.30 Rozpoczęło się spotkanie Andrzeja Dudy i Donalda Trumpa.

9.26 Limuzyna prezydencka dojechała do Zamku Królewskiego.

Donald Trump dojechał na Zamek Królewski
TVN24

9.22 Samochód prezydenta wjechał na Wisłostradę.

9.17 Kolumna prezydenta wyjechała z hotelu.

Wyjazd Donalda Trumpa
TVN24

9.12 Nasz reporter podkreśla, że piesi nie mogą przejść na całej długości Alei Jerozolimskich. - Wiele osób stoi wzdłuż ulicy, licząc na zobaczenie prezydenta USA - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl

9:08 Rondo de Gaulle'a: policja nie przepuszcza pieszych przez Aleje Jerozolimskie. Po obu stronach ulicy są już spore grupy ludzi, którzy nie mogą dostać się na drugą stronę.

9:05 WYPADEK NA TRASIE ŁAZIENKOWSKIEJ. Arteria, którą wielu kierowców próbuje ominąć zamknięte centrum miasta stanęła w korku.

9.04 Straż Miejska od wczoraj odholowała 269 samochodów zaparkowanych w niedozwolonych miejscach.

CZYTAJ WIĘCEJ

9.02 Nad Warszawą pojawił helikopter.

Helikopter nad Warszawą
tvnwarszawa.pl

9.00 Ulica Marszałkowska jest pusta.

#TrumpwPolsce Tak wygląda zamknięta ul. Marszałkowska. Widok na kamerkę #oognet - https://t.co/TJH9eZNlae pic.twitter.com/a5UvJKsTHm— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

8.56 Trwają intensywne przygotowania do wyjazdu kolumny prezydenckiej.

Przygotowania do wyjazdu kolumny
TVN24

8:53 Jak donoszą nasi reporterzy, ruch w centrum miasta jest niewielki. Nie ma korków. Pusto jest także w komunikacji miejskiej. Wiele firm mających biura w Śródmieściu pozwoliło dziś pracownikom, by ci pracowali z domu.

8.50 Służby zamknęły ulicę Marszałkowską - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

8.45 Na plac Krasińskich nie będzie można wnieść parasoli, kubków termicznych, selfie sticków, broni. Aby wejść na przemówienie prezydenta Trumpa trzeba będzie przejść przez specjalne bramki.

CZYTAJ WIĘCEJ

8.35 Zamknięty przejazd przez rondo Dmowskiego:

Zamknięte rondo Dmowskiego
Tomasz Zieliński/ tvnwarszawa.pl

8.30 Przed hotelem Marriott trwają przygotowania do wyjazdu kolumny prezydenta. Donald Trump wyruszy w kierunku Zamku Królewskiego około godziny 9.

8.26 W wielu miejscach można spotkać informatorów Zarządu Transportu Miejskiego, którzy informują pasażerów o zmianach w komunikacji miejskiej.

Informatorzy ZTM
ZTM

8.20 - W okolicach Śródmieścia ruch jest niewielki. Widać, że mieszkańcy stolicy postanowili omijać okolice przejazdu Donalda Trumpa - relacjonuje Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Jedynie przed samym hotelem Marriott zbierają się niewielkie grupy chętnych do pozdrowienia prezydenta USA.

8.11 Nieprzejezdna jest też Wisłostrada na odcinku od mostu Poniatowskiego do mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

8.05 Autobusy kursujące przez Aleje Jerozolimskie skierowano na objazdy. Utrudnienia dotyczą też tramwajów - skrócono trasy części linii kursujących wzdłuż Al. Jerozolimskich, mostu Poniatowskiego, alei Jana Pawła II i alei Niepodległości. ZTM podstawił autobusy zastępcze.

#TrumpwPolsce: #bus i #tram kierowane są na trasy zmienione. Znajdziecie je w komunikacie https://t.co/4zgKfAIN4M.— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

8.00 Zamknięto dla ruchu Aleje Jerozolimskie na odcinku od ronda Czterdziestolatka do ronda Waszyngtona.

7.58 ZTM przypomina, że zawieszone są przystanki : KAPITULNA 01 i 02, PL. KRASIŃSKICH 01 i 02, MURANÓW 04, DW. CENTRALNY 01, PL. TRZECH KRZYŻY 06, 07 i 71, SPACEROWA 04, BOLEŚĆ 01, PODZAMCZE 01, MARIENSZTAT 01 i 03, DOBRA 02.

Przy Dworcu Centralnym i placu Trzech Krzyży obowiązują przystanki tymczasowe, zlokalizowane około 100 metrów od stałych.

7.48 Policja przygotowała także specjalne parkingi dla autokarów, które będą przywozić ludzi na wystąpienie prezydenta USA.

7.40 Na placu Krasińskich pojawiają się pierwsze osoby, które chcą zobaczyć przemówienie Donalda Trumpa zaplanowane na 13. Przypominamy, że wejście możliwe będzie od godziny 10.

Pierwsze osoby na placu Krasińskich
TVN24

7.35 Jak ostrzega Zarząd Transportu Miejskiego, od godziny 8 planowane są pierwsze wyłączenia z ruchu w Al.Jerozolimskich: od ronda Czterdziestolatka do mostu Poniatowskiego.

#TrumpwPolsce Od ok. 8 wyłączone zostaną Al.Jerozolimskie (od ronda 40latka do m.Poniatowskiego) - Wyb.Kościuszkowskie - m.Śląsko–Dąbrowski— ZTM Warszawa (@ztm_warszawa) 6 lipca 2017

7.30 O godzinie 13 planowane jest wystąpienie Donalda Trumpa na placu Krasińskich. Będzie mógł wziąć w nim udział każdy - o ile stawi się na czas i nie naruszy zasad bezpieczeństwa. Ambasada Amerykańska zaprasza już od 10 do (najpóźniej) 12. Na plac będą prowadziły trzy wejścia: od Miodowej (między Schillera i Kapucyńską), od placu Krasińskich (na rogu Świętojerskiej i Bonifraterskiej) oraz od Długiej obok Barokowej.

Przygotowania na placu Krasińskich
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

7.10 Od godziny 7 działa infolinia stołecznej policji. Pod numerem 22 60 380 38 mieszkańcy mogą uzyskać bieżące informacje o utrudnieniach w ruchu i planowanych zamknięciach ulic.

7.00 Od północy wyłączone z ruchu są ulice wokół placu Zamkowego i placu Krasińskich: Senatorska (od Miodowej do Podwala), Podwale, Kapitulna, Kilińskiego, Bugaj, Miodowa, fragment Długiej i Freta, Mostowa i Świętojerska.

Utrudnienia nie dotyczą pojazdów uprawnionych.

CZYTAJ WIĘCEJ O UTRUDNIENIACH I ZMIANACH W KOMUNIKACJI

Trasa przejazdu z lotniska | UM
Zakaz parkowania w Śródmieściu | UM
Zakazy parkowania w centrum | UM

6.50 - Poranek jest spokojny. Służby mają wszystko pod kontrolą – powiedziała na antenie TVN24 reporterka Ewa Paluszkiewicz. - O 7.30 pierwsze utrudnienia pojawią się w pobliżu hotelu Marriott, do ronda Czterdziestolatka. Później już stopniowo zamykane będą fragmenty ulic, którymi przejeżdżać będzie prezydencka kolumna, aż do placu Zamkowego - ostrzegała.

Reporterka Ewa Paluszkiewicz w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego
TVN24

Zgodnie z planem, około 9 Donald Trump ma opuścić hotel Marriott, w którym spędził noc. Jego słynna "bestia" przemieści się na plac Zamkowy, do Zamku Królewskiego. Tam o 9.25 planowane jest spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmowa ma przebiegać bez żadnych świadków.

Kolejnym ważnym punktem jest szczyt państw Trójmorza. Ten planowany jest o godzinie 11. Natomiast o 13 na pl. Krasińskich planowane jest najważniejsze przemówienie Trumpa. Przed wystąpieniem prezydenci Polski i USA oddadzą hołd powstańcom warszawskim przed Pomnikiem Powstania Warszawskiego. Spotkanie będzie otwarte dla mieszkańców stolicy.

Amerykańskiemu prezydentowi w jego wizycie towarzyszy pierwsza dama USA Melania Trump, która o godz. 10.30 spotka się w Belwederze z Agatą Kornhauser-Dudą. Obie pierwsze damy po godz. 11 zwiedzą Centrum Nauki Kopernik i spotkają się z dziećmi i młodzieżą w ramach warsztatów naukowych.

Około godziny 14 Air Force One z Donaldem Trumpem na pokładzie ma opuścić warszawskie lotnisko.

Zobacz wideo z przylotu Donalda Trumpa. Jego samolot wylądował o 22.15 na Lotnisku Chopina:

Wyjście pary prezydenckiejTVN24
wideo 2/6

kw/md/r