Do września za darmo zwiedzisz Stadion Narodowy

Najnowsze

NCSStadion Narodowy

Ruszyły wycieczki po Stadionie Narodowym. Arenę Euro 2012 będzie można zwiedzać grupowo od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00. Do końca wakacji wycieczki będą bezpłatne.

Wycieczki odbywać się będą w towarzystwie przewodnika, który pokaże najciekawsze miejsca na stadionie: szatnie zawodników, strefę VIP, dolny i górny pierścień trybun i kaplicę wielowyznaniową. Zwiedzający będą też mogli skorzystać z kiosku gastronomicznego. Wycieczka potrwa ok. godziny.

Zwiedzanie stadionu będzie prowadzone wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji pod adresem wycieczki@ncs2012.pl. Minimalna liczba zwiedzających to 20 osób.

- Osoby indywidualne również mogą się zgłaszać i będą w miarę możliwości dopisywane do tworzonych grup - precyzuje Daria Kulińska, rzeczniczka Narodowego Centrum Sportu.

Wycieczki będą się odbywać 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt i dni poprzedzających duże imprezy na stadionie o godz. 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 oraz 18.00. NCS nie zdradza na razie ile jaki będzie koszt zwiedzania po wakacjach.

b

Źródło zdjęcia głównego: NCS