Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Do września za darmo zwiedzisz Stadion Narodowy

Warszawa

NCSStadion Narodowy

Ruszyły wycieczki po Stadionie Narodowym. Arenę Euro 2012 będzie można zwiedzać grupowo od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00-18.00. Do końca wakacji wycieczki będą bezpłatne.

Wycieczki odbywać się będą w towarzystwie przewodnika, który pokaże najciekawsze miejsca na stadionie: szatnie zawodników, strefę VIP, dolny i górny pierścień trybun i kaplicę wielowyznaniową. Zwiedzający będą też mogli skorzystać z kiosku gastronomicznego. Wycieczka potrwa ok. godziny.

Zwiedzanie stadionu będzie prowadzone wyłącznie dla grup zorganizowanych, po wcześniejszej rezerwacji pod adresem wycieczki@ncs2012.pl. Minimalna liczba zwiedzających to 20 osób.

- Osoby indywidualne również mogą się zgłaszać i będą w miarę możliwości dopisywane do tworzonych grup - precyzuje Daria Kulińska, rzeczniczka Narodowego Centrum Sportu.

Wycieczki będą się odbywać 6 dni w tygodniu, z wyjątkiem poniedziałków, świąt i dni poprzedzających duże imprezy na stadionie o godz. 10.00, 12.00, 14.00, 16.00 oraz 18.00. NCS nie zdradza na razie ile jaki będzie koszt zwiedzania po wakacjach.

b