Deweloper BRE.locum zaprasza na dni otwarte

Najnowsze


Deweloper BRE.locum, spółka należąca do Grupy BRE Banku serdecznie zaprasza Państwa na dni otwarte Osiedla Trzy Korony w Warszawie przy ul. Grodkowskiej 4 (w sąsiedztwie Wola Parku) w dniach 12 i 13 marca, w godz. 10.00-16.00. Zapraszamy całe rodziny: przygotowaliśmy atrakcje dla dzieci!

Kompleks Mieszkaniowy Trzy Korony w rejonie ulic Zaborowskiej, Kluczborskiej i Grodkowskiej to kolejna inwestycja zrealizowana w Warszawie przez Spółkę BRE.locum. Powstało tu osiedle składające się z 3 budynków VI i VII piętrowych o ciekawej, nowoczesnej architekturze – w sumie zostało wybudowanych 280 mieszkań.

Place zabaw i alejki

Teren wokół budynków jest kompleksowo zagospodarowany w zakresie małej architektury: alejki spacerowe, plac zabaw dla dzieci. Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców cały teren został ogrodzony, przewidziano również pomieszczenie dla ochrony.

Mieszkańcy osiedla mają dostęp do pełnej infrastruktury usług i komunikacji. Tereny rekreacyjne występujące pobliżu (Puszcza Kampinoska, kompleks sportowy naprzeciwko Fortu Bema, basen). Lokalizacja inwestycji w pobliżu Centrum Handlowego „WOLA PARK" zapewnia doskonałe zaplecze handlowo-rozrywkowe.

Komunikacja miejska

Dojazd do centrum Warszawy i praktycznie do wszystkich dzielnic możliwy jest ulicą Górczewską, gdzie kursuje kilka linii autobusowych. W przyszłości wzdłuż ulicy Górczewskiej planowana jest linia metra.

W bliskiej okolicy znajdują się:

przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja Licea Ogólnokształcące Urząd Miasta Warszawa- gmina Bemowo Centrum handlowo - rozrywkowe WOLA PARK (Auchan, Silver Screen i Fitness Club)