Derby zobaczysz na "Żylecie"

Warszawa

fot. Legia.com

Fani z Łazienkowskiej po raz kolejny zbojkotowali derby na stadionie Polonii. Nie stracą jednak emocji towarzyszących spotkaniu. Zarząd klubu razem ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa ustawi w niedzielę telebim na Pepsi Arenie. Otwarta będzie Trybuna Północna, czyli "Żyleta".

Polonia przygotowała dla kibiców rywala 350 biletów - tyle mieści sektor gości przy Konwiktorskiej. Legia chciała sześć razy więcej wejściówek.

Kibice z Łazienkowskiej (po raz kolejny) uznali, że to za mało i na niedzielne, 53. już derby stolicy się nie wybierają.

Pamiętaj o karcie

Pojawią się za to na Pepsi Arenie. Zarząd klubu przy współpracy z SKLW zdecydował o postawieniu przed "Żyletą" telebimu.

Bilety (cena to tylko 10 złotych) są w sprzedaży od piątku w internecie. W sobotę (w godzinach 10-17) i w niedzielę (od 11 do zakończenia pierwszej połowy derbów) będzie można je kupić w kasach stadionowych. Wymagana jest karta kibica.

Polonia liczy, że w niedzielę przy Konwiktorskiej zasiądzie komplet 6800 widzów. Na Trybunie Kamiennej kibice "Czarnych Koszul" szykują kilka opraw, w tym poświęconą nadchodzącemu 100-leciu klubu. Początek meczu 0 17.

CZYTAJ TEŻ NA TVN24.PL

tvn24//kcz//kdj