Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Depeche Mode zagra na Stadionie Narodowym

Warszawa

Fabio Venni CC BY SA 2.0Depeche Mode zagra na Stadionie Narodowym

Po Madonnie i Coldplay kolejna gwiazda światowego formatu zagra na Stadionie Narodowym. 25 lipca 2013 roku do Warszawy przyjedzie Depeche Mode. Sprzedaż biletów rozpocznie się już w piątek.

Dave Gahan ze swoim zespołem do tej pory w Polsce wystąpił pięć razy. Ostatni koncert Depeche Mode w lutym 2010 roku w Łodzi. W stolicy zagrali cztery lata wcześniej na stadionie Legii.

Trasa po Europie

Depeche Mode zagrają 34 koncerty, w 25 europejskich miastach, dla ponad 1,5 miliona fanów. Następnie trasa zawita do Ameryki Północnej.

Swoją trasę rozpoczną występem na stadionie w Hayarkon Park w Tel Avivie we wtorek 7 maja.

Pozostałe koncerty odbędą się m.in. na Olympic Stadium w Berlinie, the Stade De France w Paryżu, Locomotive Stadium w Moskwie i na Olympic Stadium w Rzymie. Europejska część trasy zakończy się 29 lipca w Minsk Arena.

W Polsce będą 25 lipca.

Wracają po trzech latach

To będą pierwsze występy Brytyjczyków na żywo od czasu ich niezwykle udanej trasy "Tour of the Universe" z 2009 i 2010 roku, podczas której zespół zagrał 142 koncerty. Biła ona rekordy sprzedaży - rozeszło się ponad 2,5 miliona biletów.

Trasa w 2013 roku będzie promować ich trzynasty studyjny album, którego premiera odbędzie się wiosną przyszłego roku. Nowy krążek będzie następcą hipnotycznego albumu „Sounds of the Universe” z 2009 roku.

Bilety od piątku w sprzedaży

Sprzedaż biletów na lipcowy koncert na Stadionie Narodowym rusza w piątek o 10.00 na stronie LiveNation.pl.

Ceny biletów:

825 zł- VIP 275 zł- trybuny 187 zł- trybuny D (miejsce siedzące nienumerowane) 176 zł- trybuny G (miejsca siedzące nienumerowane) 330 zł- golden circle early entrance 242 zł- golden circle 187 zł- płyta 176 zł- osoby niepełnosprawne

Jak informują organizatorzy, miejsca siedzące są nienumerowane. O wyborze miejsca decyduje kolejność przybycia na Stadion.

su//ec