Delegacje już w Warszawie. Zamykają Żwirki i Wigury

Warszawa

fot

Pierwsze delegacje europejskich polityków dojechały już do Warszawy. Na czas ich przejazdu z lotniska do centrum policjanci wstrzymują ruch. Utrudnień na ulicy Żwirki i Wigury można spodziewać co około 30 minut do późnego popołudnia.

- Już przed godz. 10 jedna z delegacji przejeżdżała ul. Żwirki i Wigury – relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Utrudnienia na Żwirki i Wigury

Ruch samochodów na ul. Żwirki Wigury został wstrzymany na kilka minut. - Zakaz obowiązywał także na ulicach dojazdowych – mówi Zieliński. - Kierowcy się denerwowali, a policjanci musieli tłumaczyć, że to ze względu na przejazd delegacji uczestniczących w Szczycie Partnerstwa Wschodniego - dodaje.

Aby umożliwić dojazd do centrum zagranicznym gościom, na ul. Żwirki i Wigury ruch jest wstrzymywany co 30 min na około 10 minut. Zamykane są też przejścia dla pieszych. Informacje te potwierdza również policja. - Ruch w kierunku lotniska odbywa się normalnie. Utrudnienia są na jezdni w kierunku centrum - usłyszeliśmy na policyjnej infolinii.

Sytuacja będzie się powtarzała przez cały dzień. Prawdopodobnie w godzinach popołudniowych można spodziewać się największego natężenia delegacji, które będą dojeżdżały w kierunku centrum.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ O UTRUDNIENIACH W PARKOWANIU

fot
fot
fot
fot
fot
fot

ran