Debata kandydatów na prezydenta stolicy. O co chcielibyście zapytać?

Warszawa

TVN24Zadaj swoje pytanie kandydatom

Urzędująca prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO) oraz poseł PiS Jacek Sasin powalczą w drugiej turze o fotel prezydenta Warszawy. Kandydaci zapowiedzieli już, że będą chcieli stoczyć debatę na temat stolicy. O co chcielibyście zapytać polityków? Czekamy na Wasze pytania! Redakcja Kontakt24 czeka na Wasze pytania!

Na wtorkowej konferencji prasowej Hanna Gronkiewicz-Waltz zaproponowała Jackowi Sasinowi debatę w najbliższy piątek. Według prezydent, miałaby ona głównie dotyczyć miejsca Warszawy w Europie. - Mieszkańcy Warszawy zadecydowali w ostatnią niedzielę, że odbędzie się II tura wyborów. Chcę powiedzieć, że szanuję ich decyzję. Uważam, że zasługują na głęboką dyskusję merytoryczną, co do przyszłości naszego miasta, co do przyszłości Warszawy - stwierdziła prezydent stolicy.

O miejscu stolicy Polski w Europie

- Zapraszam go na tę debatę o przyszłości Warszawy, w szczególności, ale nie tylko, pod kątem przyszłości związanej z miejscem stolicy Polski w Europie. W związku z przyszłą perspektywą budżetową i sposobem wykorzystania funduszy europejskich. Szczegóły ustalą nasze sztaby – podsumowała Gronkiewicz-Waltz.Już w poniedziałek Jacek Sasin zaapelował do swojej rywalki Hanny Gronkiewicz-Waltz o więcej niż jedną debatę przed drugą turą wyborów. – Będę namawiał panią prezydent do częstszych spotkań – zapowiedział Sasin w programie "Tak jest" w TVN24.

O co chcielibyście zapytać kandydatów na prezydenta stolicy?

Redakcja Kontakt24 czeka na Wasze pytania!

MOŻECIE ZADAWAĆ JE TUTAJ

//Kontakt24