Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Dawny hotel Forum wraca do starego koloru?

TVN Warszawa

Patryk ZarembaNovotel zmienia kolor

Na elewacji dawnego hotelu Forum wiszą alpiniści. Wygląda to tak, jakby zapamiętali się w jej czyszczeniu i dotarli do starego koloru. To jednak tylko tymczasowa zmiana.

Zdjęcia hotelu przysłał nam Patryk Zaremba z Forum Rozwoju Warszawy. - Wiecie, co robią z Novotelem - zapytał?

Na fotografiach widać alpinistów, którzy na elewacji wisieli już w poniedziałek. Część budynku odzyskała złotawy kolor sprzed modernizacji. Co więcej, na złoto zamalowano czy zaklejono też okna.

Reklama? Na Euro?

Novotel zarządzany jest przez firmę Orbis. Tam jednak nie udało się nam uzyskać informacji na temat tych prac. Odesłano nas do agencji reklamowej Live. Udało nam się jednak potwierdzić tylko, że zmiana jest tymczasowa. Czy będzie to wielkoformatowa reklama? Czy wisieć będzie tu w związku z Euro 2012 i pobliską strefą kibica? Czy cały hotel zmieni kolor?

- Choćby mnie pan łamał kołem, na razie nic nie powiem. Na wszystkie pytania będę mógł odpowiedzieć dopiero za kilka dni - mówi enigmatycznie Tomasz Ignatowicz z Live.

Novotel zmienia kolor
Patryk Zaremba

roody