Dał ogłoszenie: szukam zgrabnej. Zgłosiło się dwóch rabusiów

Warszawa

fot. ksp

Nie takiego spotkania spodziewał się mężczyzna który poprzez portal randkowy umówił się ze "zgrabną kobietą". Zamiast niej przyszli dwaj 17 – latkowie, którzy pobili go i okradli.

Pewien student zamieścił ogłoszenie "szukam zgrabnej". Wkrótce uzyskał odpowiedź na swoją ofertę. Jak później wyszło na jaw, nie pisała jednak kobieta, tylko Marcin K. i Adam P. Dla uwiarygodnienia oszustwa 17 – latkowie namówili swoją o dwa lata młodszą koleżankę na rozmowę telefoniczną ze studentem. Wysłali do niego również przypadkowe zdjęcie z Internetu.

Niemiłe spotkanie

Nieświadomego mistyfikacji mężczyznę zwabili w ustronne miejsce, nieopodal ogródków przy ulicy Nieświeskiej. Gdy internauta przyszedł na miejsce, czekała go niemiła niespodzianka. Zamiast kobiety przyszli Marcin K. i Adam P. Nie było to miłe spotkanie. Mężczyzna został pobity. Stracił również pieniądze i telefon.

Na początku lutego kryminalnym z Targówka udało się rozwikłać zagadkę. Teraz cała trójka nie uniknie odpowiedzialności. Mężczyznom za rozbój grozi nawet 12 lat więzienia. 15 – latką zajmie się wkrótce sąd rodzinny.

wp//ec