Człowiek, który widział nową Insignię

Warszawa

.

Marcin Dorociński odkrywa tajemnice nowej limuzyny Opla

Warszawa. Nowa Insignia miała zaledwie kilka tygodni temu swoją światową premierę podczas Salonu Motoryzacyjnego w Genewie. Chociaż Polscy klienci już mogą składać zamówienia na ten nowy flagowy model marki Opel, to niewiele osób miało okazję zobaczyć go na żywo, a tym bardziej usiąść za jego kierownicą i poczuć jak świetnie i komfortowo się go prowadzi.

Człowiek, który widział nową Insignię

Jest jednak w Polsce jeden człowiek, który widział nową Insignię. Ktoś, kto widział nowy flagowy model Opla musi być kimś wyjątkowym, musi być, podobnie jak Insignia, intrygujący, wyrafinowany i tajemniczy. I takim właśnie człowiekiem jest Marcin Dorociński. Znany polski aktor już jeździ nową Insignią po polskich drogach.

„Pierwsze wrażenia z jazdy nową Insignią są dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo podoba mi się jej smukła sportowo-elegancka linia nadwozia o stylistyce coupé. Przestronne wnętrze zapewnia komfortową i przyjemną jazdę, pod tym względem Insignia może konkurować z modelami z segmentu premium” – powiedział Marcin Dorociński.

Insignia – nowy model flagowy marki Opel

O tym co widział Marcin Dorociński, można dowiedzieć się z najnowszej kampanii reklamowej marki Opel, w której odkrywa on tajemnice nowej limuzyny Opla. Kampania ruszyła 5 kwietnia w mediach elektronicznych i społecznościowych. Jej głównym zadaniem jest przedstawienie wyjątkowych cech tego eleganckiego modelu, wyposażonego w wiele inteligentnych technologii znanych z klasy premium, zanim samochód trafi do salonów dealerskich w Polsce. Pierwszy film z udziałem Marcina Dorocińskiego oraz wybraną przez niego wersję nowej Insignii można zobaczyć na stronie www.czlowiekktorywidzial.pl

Marcin Dorociński

Marcin Dorociński to jeden z najlepszych polskich aktorów. Trzykrotny zwycięzca Złotych Lwów na festiwalu filmowym w Gdyni za filmy „Róża”, „Rewers” i „Ogród Luizy”. Wielokrotnie nominowany i doceniany przez środowisko filmowe. Jego pasje to motoryzacja i piłka nożna. Aktor jest też znany ze swojego zaangażowania w akcje charytatywne i społeczne.

Insignia – nowy model flagowy marki Opel

Nowy Opel Insignia imponuje nie tylko niezwykłą sylwetką i przyjazną atmosferą wnętrza, ale także inteligentnymi technologiami, począwszy od wyznaczających trendy matrycowych reflektorów Opel LED IntelliLux® poprzez zaawansowany system napędu na wszystkie koła z wektorowaniem momentu obrotowego po nowoczesne systemy wspomagające kierowcę i udoskonalony wyświetlacz HUD. Ponadto Insignia jest wyposażona w pierwszorzędne opcje łączności pozwalające na zintegrowanie smartfona z pokładowym systemem multimedialnym, a także w system Opel OnStar z nowymi funkcjami osobistego opiekuna. Dzięki oszczędnym turbodoładowanym silnikom nowej generacji, masie obniżonej nawet o 200 kilogramów (w zależności od wersji) oraz niżej osadzonemu fotelowi kierowcy Insignia jest jeszcze zwrotniejsza niż poprzednie modele Opla z tego segmentu oraz zapewnia bezpośrednie i satysfakcjonujące wrażenia z jazdy.

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna Insignii może ulec zmianie. Niektóre elementy wyposażenia oraz usługi mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.