Część narkotyków miał w kieszeni, resztę trzymał w lodówce

Warszawa

ShutterstockPolicjani znaleźli narkotyki w lodówce

Ponad 80 gramów marihuany ukryte w lodówce oraz blisko 20 gramów amfetaminy w pokojowej szafce znaleźli w czasie przeszukania jednego z mieszkań stołeczni policjanci.

Jak mówi Robert Szumiata z śródmiejskiej policji, była to dokładnie zaplanowana i przeprowadzona akcja policjantów, poprzedzona rozpoznaniem w lokalnym środowisku przestępczym. Policjanci posiedli informacje, że 30-latek może mieć różnego rodzaju środki odurzające.

Marihuana w lodówce

Podczas kontroli w tylnej kieszeni spodni 30-latka policjanci znaleźli zawiniątko z foli aluminiowej, a w nim marihuanę. - Kryminalni byli pewni, że w mieszkaniu mężczyzny znajdą coś jeszcze - dodaje Szumiata.

Jako kolejny punkt przeszukiwań wytypowali więc mieszkanie mężczyzny. - Podczas sprawdzania kuchni w lodówce funkcjonariusze znaleźli paczkę owiniętą taśmą klejącą, a w niej ponad 80 gramów marihuany. Kolejne podobne opakowanie schowane było w szafce w jednym z pokoi. Tym razem było to blisko 20 gramów amfetaminy - precyzuje Szumiata.Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o przejęciu narkotyków z Holandii:

PAP, mp

Z Holandii zamiast butów przyjechały narkotykiCBŚP
wideo 2/2