"Czas decyzji" w niedzielę z nowego studia TVN24

Warszawa

TVN24Jarosław Kuźniar zaprasza na wieczór wyborczy

Pierwsze sondażowe wyniki, komentarze na gorąco zaproszonych do studia polityków, spotkanie zwolenników partii, a także śledzenie na bieżąco komentarzy dotyczących przebiegu i wyników wyborów w mediach społecznościowych - zapraszamy na specjalny program Wieczór Wyborczy w TVN24. Start w niedzielę o 20:45. Serwis specjalny także na portalu tvn24.pl.

WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 - RAPORT SPECJALNY TVN24.PL

W TVN24 program specjalny, z głównego studia, poprowadzą Kamil Durczok i Anita Werner. Będą oni rozmawiać z politykami. Na liście zaproszonych do studia znaleźli się m.in. Mariusz Błaszczak, Jacek Protasiewicz, Marek Sawicki, Kazimierz Marcinkiewicz, Jan Krzysztof Bielecki, Józef Oleksy, Zbigniew Ziobro, Julia Pitera, Przemysław Wipler, Roman Giertych, Adam Bielan, Paweł Piskorski, Ryszard Kalisz i wielu innych.

Pierwsze wyniki już o 21

To oni będą mieli okazję, na antenie, komentować pierwsze, sondażowe, wyniki wyborów. Badanie exit poll m.in. dla TVN24, zrealizuje firma badawcza Ipsos. Z nowego wirtualnego studia przedstawi je, tuż po zakończeniu ciszy wyborczej, ok. godz. 21, Marcin Żebrowski.

Nasi reportery będą w sztabach wyborczych kandydatów, połączymy się z nimi, zobaczymy reakcję na wyniki. Pierwsze wyniki, ale niewykluczone, że przesądzające o zwycięstwie już w pierwszej turze.

Wieczór wyborczy w TVN24
TVN24

Czekamy na opinie

Z wirtualnego studia, razem z Jarkiem Kuźniarem, śledzić będziemy także powyborcze emocje i komentarze w sieci, w mediach społecznościowych. A przede wszystkim Państwa opinie, na które czekamy na Kontakcie24.

Na bieżąco będą nie tylko widzowie, internauci, ale także obecni w studiu zwolennicy poszczególnych partii politycznych. Kuźniar ma nadzieję, że "będzie to ciekawe spojrzenie na to, co w sondażu".

Śledź relację tvn24.pl z ostatniego kampanii wyborczej.