Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Cypress Hill zagrają na Stadionie Narodowym

Warszawa

Philgarlic / CC BY-SA 2.0 / wikipediaCypress Hill zagra na Narodowym

Amerykańska grupa uznawana za jedną z najlepszych ekip hiphopowych grających na żywo wystąpi podczas drugiego dnia Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym.

Występ Cypress Hill potwierdzili organizatorzy imprezy. Zespół zagra w niedzielę, 26 maja.

Gwiazdy na Narodowym

W jego skład wchodzą B-Real, Sen Dog, DJ Muggs, Eric Bobo. Muzyka oraz teksty kapeli często mówią o rasizmie i przemocy, a to przesłanie znajduje fanów na całym świecie. Zespół ma też wielbicieli wśród hiphopowego undergroundu, muzyki alternatywnej i mainstreamu.

Cypress Hill to nie jedyna gwiazda drugiego dnia festiwalu. 26 maja wystąpi też Fatboy Slim - brytyjski producent, kompozytor i pionier elektro dance’u.

Inną gwiazdą tegorocznej edycji festiwalu będzie Beyonce. Koncert amerykańskiej gwiazdy r’n’b odbędzie się 25 maja na Stadionie Narodowym. Warszawa będzie jednym z kilkunastu przystanków europejskiej trasy koncertowej, która obejmie Zagrzeb, Belgrad, Amsterdam, Paryż, Birmingham, Londyn (aż cztery koncerty), Manchester, Dublin, Antwerpię, Mediolan, Zurych, Monachium, Berlin, Kopenhagę, Oslo i Sztokholm.

Z Legii na Narodowy

Orange Warsaw Festival to impreza z kilkuletnią historią. Dwie pierwsze edycje odbyły się na placu Defilad, trzecia - na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Dwa kolejne festiwale gościły na Pepsi Arenie, stadionie Legii Warszawa. Sukces frekwencyjny sprawił, że organizatorzy postanowili przenieść się na większy Stadion Narodowy.

TVN jest patronem medialnym festiwalu. Tegoroczna edycja odbędzie się 25 i 26 maja na Stadionie Narodowym.

SPRAWDŹ CENY BILETÓW NA FESTIWAL

ran/roody