Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

CR7 wyląduje po południu w Warszawie

Warszawa

Cristiano Ronaldo po południu przyleci do Warszawy. Jeden z najlepszych piłkarzy świata zamieszka w hotelu Sofitel, gdzie wciąż trwają ostatnie przygotowania do przyjazdu reprezentacji Portugali.

W czwartek reprezentacja Portugali zmierzy się z Czechami na stadionie Narodowym w Warszawie. Drużyny będą walczyć o półfinał Euro 2012. Właśnie dlatego, już w środę w stolicy pojawi się Ronaldo z kolegami.

Gwiazdozbiór w Warszawie

- Pobyt Portugalczyków, to efekt podpisania umowy z UEFA. Wiedzieliśmy, że będziemy mieć jedną z reprezentacji grających w ćwierćfinale mistrzostw – mówiła na antenie Barbara Pijanowska rzecznika grupy Orbis.

Wizyta reprezentacji Portugali w Warszawie to nie lada gratka dla łowców autografów. Oprócz Ronaldo do stolicy przyjadą m.in. obrońca Pepe (Real Madryt), skrzydłowy Nani (Manchester United), a także napastnik Helder Postiga (Real Zaragoza)

Organizatorzy przyjazdu spodziewają się tłumu fanów w pobliżu hotelu. Właśnie dlatego już teraz pojawiły się tam barierki, które mają powstrzymać napór łowców autografów.

band//ec