Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ursynowie

W weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Ciało kobiety w mieszkaniu. "Obrażenia mogą świadczyć o udziale osób trzecich"

TVN Warszawa

Policja o znalezieniu zwłok w JabłonnieTVN24
wideo 2/2

W jednym z mieszkań w Jabłonnie znaleziono ciało kobiety. Sprawę wyjaśnia legionowska prokuratura. Z informacji reporterki TVN24 wynika, że obok kobiety leżało niemowlę, które jest zdrowe.

Informacja o tym, że w jednym z mieszkań mogło dojść do tragedii dotarła do policji w piątek około godziny 19.

"Ciało w mieszkaniu"

- Policjanci, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili to - w mieszkaniu znaleźli ciało trzydziestokilkuletniej kobiety - informuje Piotr Świstak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

I dodaje, że była ona mieszkanką Legionowa.

Jak zaznacza Justyna Stopińska z miejscowej komendy policji, w sprawie prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury. - Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia - mówi.

- Obrażenia mogą świadczyć o udziale osób trzecich - dodaje Remigiusz Krynke z Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

"Znalazła ją siostra"

- Kobietę znalazła w mieszkaniu jej siostra. W związku z tym, że nie mogła dostać się do mieszkania, weszła do środka przez okno. Na miejscu zobaczyła ciało siostry - relacjonuje Ewa Paluszkiewicz, reporterka TVN24.

I dodaje, że obok leżało niemowlę. - Z naszych informacji wynika, że dziecko jest zdrowe i nic mu się nie zagraża - podkreśla Paluszkiewicz.

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal RMF FM.

kk/ran