Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Chrysler z impetem uderza w toyotę. Nagranie

Warszawa

TA_SAS /Kontakt 24Wypadek zarejestrowała kamera

Moment groźnego wypadku w centrum Warszawy zarejestrowała kamera internauty. Nagranie, które otrzymaliśmy na Kontakt 24, przedstawia chryslera, który z impetem uderza w zjeżdżającą z ronda toyotę. Trzy osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło o godz. 8:42 na rondzie przy Dworcu Centralnym w Warszawie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że zjeżdżająca z ronda toyota yaris została uderzona w prawy bok przez chryslera jadącego w kierunku ul. Koszykowej - relacjonowała Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Jak powiedziała policjantka, ranni zostali pasażerowie toyoty - matka oraz jej dwójka dzieci w wieku 6 i 16 lat. - Strażacy wycinali poszkodowanych z rozbitego samochodu - informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Kierowcy byli trzeźwi.

Żaden z kierujących nie został jeszcze ukarany mandatem. - Dopiero po skończeniu dochodzenia i ustaleniu dokładnego przebiegu wypadku, policjanci będą mogli wystawić mandat sprawcy zderzenia - dodała Adamus.

Utrudnienia

- Droga nie jest zablokowana, ale w miejscu wypadku mogą wystąpić utrudnienia - zwróciła uwagę Edyta Adamus. Na miejscu pracują policjanci.

Ruch tramwajowy był wstrzymany przez 15 minut po zdarzeniu.

CZYTAJ RÓWNIEŻ NA KONTAKCIE 24