Chciała nożem udowodnić konkubentowi, że ma rację

Warszawa

Komenda Stołeczna Policji41-latka zatrzymana za usiłowanie zabójstwa

Byli w odwiedzinach u znajomych, gdy doszło nimi do sprzeczki. Ona chwyciła za nóż i zadała mu kilka ciosów. Została zatrzymana, usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

Mundurowi z Bielan, we współpracy z żoliborską prokuraturą, zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa. W sprawie zostało wszczęte śledztwo. Sąd rejonowy zastosował wobec podejrzanej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego 3-miesięcznego aresztu. Za popełnione przestępstwo kobiecie może grozić nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w mieszkaniu przy ulicy Marymonckiej. Jak ustalili mundurowi, którzy zostali wezwani na interwencję, pomiędzy parą, która przyszła w odwiedziny do znajomego, doszło do ostrej wymiany zdań. W pewnym momencie 41-latka chwyciła za nóż i zaatakowała nim swojego konkubenta, zadając mu kilka ciosów.

Na Marymoncką natychmiast pojechała policja. Funkcjonariusze na miejscu zastali rannego mężczyznę, któremu chwilę wcześniej pomocy udzielało pogotowie ratunkowe. Mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. O zdarzeniu powiadomiono prokuratora rejonowego. Do pracy przystąpiła grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz dokonała jego szczegółowych oględzin.

Funkcjonariusze zatrzymali 41-letnią Monikę J. Trafiła do policyjnej celi. Badanie stanu jej trzeźwości wykazało 3,3 promila alkoholu w organizmie.

Zobacz Niemców, którzy zostali ukarani za zerwanie i zniszczenie polskiej flagi:

Video (Trzech Niemców trafiło do aresztu): 1649124