Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

"Chciał zemścić się na koledze za złe potraktowanie dziewczyny"

Warszawa

ksp34-latek trafił do aresztu

34-letni Marcin D. został zatrzymany przez policję. Jest podejrzany o uszkodzenie ciała kolegi, z którym mieszkał. "Pokrzywdzony miał połamane kończyny, liczne zadrapania i rany oraz zasinienia" - informują funkcjonariusze. Powodem miało być złe potraktowanie partnerki 34-latka.

Zgłoszenie na policję przyszło ze szpitala. Lekarz powiadomił funkcjonariuszy, że trafił do nich pacjent, którego obrażenia wskazywały na dotkliwe pobicie.

Złamane kończyny, rany na ciele

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania pokrzywdzonego pacjenta. "Jak się okazało, zamieszkiwał on wspólnie z napastnikiem" - informują policjanci w komunikacie. "W chwili, kiedy mundurowi pojawili się w lokalu, 34-letni Marcin D. spał, był pod wpływem alkoholu" - dodają.

Pod łóżkiem mężczyzny znaleziono drewnianą pałkę, a samego Marcina D. zatrzymano.

"Dalsze czynności to już praca kryminalnych i śledczych z dochodzeniówki. Policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, przesłuchali świadków, zabezpieczyli ślady i dokumentację medyczną" - opisują swoją pracę funkcjonariusze. Pokrzywdzony miał złamane kończyny, a do tego rany, zadrapania i siniaki na całym ciele.

Areszt na trzy miesiące

"Jak wskazują zebrane informacje, napastnik chciał zemścić się na swoim koledze za to, że ten źle potraktował jego dziewczynę" - oświadczyli policjanci.

34-latek usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i decyzją sądu (na wniosek prokuratury) trafił do aresztu na trzy miesiące.

CZYTAJ TAKŻE O ZATRZYMANIACH ZA OSZUSTWO "NA POLICJANTA"

Zatrzymani za oszustwo "na policjanta"
ksp

kw/b