Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Centrum zamknięte przez marsz

Warszawa

Urząd MiastaUtrudnienia w ruchu

W związku z marszami i zgromadzeniami publicznymi w centrum Warszawy trzeba spodziewać się sporych utrudnień. Na bieżąco będziemy relacjonować sytuację z ulic.

16.04 - Wstrzymany ruch pojazdów na ul.Waryńskiego na odcinku do ul. Batorego - podaje stołeczna policja.

16.02 - Problemy przy ul. Skorupki. Doszło do bójki.

15.40 - Nieprzejezdna jest Trasa Łazienkowska na odc. Torwar - al. Niepodległości oraz ul. Waryńskiego od ul. Puławskiej. Tramwaje nie kursują ul. Marszałkowską oraz ul. Puławską do przystanku KRÓLIKARNIA - informuje ZTM.

15.27 - MSW podaje: z Ronda Dmowskiego ruszył "Marsz Niepodległości".

15.18 - Zmiany w ruchu po Biegu Niepodległości. "Policja dopuściła ruch pojazdów w al. Jana Pawła II na odcinku pomiędzy ul. Stawki a Rondem AK Radosław" - podaje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

15.17 - Nieprzejezdna jest ul. Waryńskiego na odc. pl. Konstytucji - rondo Jazdy Polskiej - podaje ZTM.

15.14 - Rusza Marsz Niepodległości. Czytaj też naszą relację z przejścia przez centrum.

15.00 - Uczestnicy szykują się do Marszu Niepodległości. Zarząd Transportu Miejskiego przypomina, że wyruszy z ronda Dmowskiego. Trasa: rondo Dmowskiego – Marszałkowska – pl. Konstytucji – Waryńskiego – Puławska – Goworka – Spacerowa – Belwederska – Al. Ujazdowskie – pl. Na Rozdrożu.CZYTAJ TEŻ O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Manifestanci na rondzie Dmowskiego
Lech Marcinczak /tvnwarszawa.pl

14.20 Zamknięte dla ruchu zostały Al. Jerozolimskie na odc. od ul. Chałubińskiego do mostu Poniatowskiego i ul. Marszałkowska na odc. pl. Bankowy - pl. Konstytucji.

Niedostępny jest też ciąg ulic: Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Al. Ujazdowskie na odc. Senatorska - Gagarina.

Żeby umożliwić pasażerom przejazd przez stolicę, wprowadzone zostało honorowanie biletów ZTM w pociągach KM na odc. WARSZAWA WSCHODNIA – ZACHODNIA.

Szczyt klimatyczny

11 listopada rozpoczęła się konferencja klimatyczna COP-19 na Stadionie Narodowym. Zebrali się tam rano, a w godzinach późno popołudniowych przemieszczą się do Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej.

ZOBACZ MAPĘ W DUŻEJ ROZDZIELCZOŚCI

Mapa zgromadzeń
Urząd Miasta

ran