Najnowsze

Magazyn narkotyków zlikwidowany. Policjanci znaleźli także amunicję. Jedna osoba zatrzymana

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja zlikwidowała magazyn narkotyków w Celestynowie
KSPPolicja zlikwidowała magazyn narkotyków w Celestynowie

W Celestynowie koło Otwocka policjanci zlikwidowali magazyn narkotyków. Przejęto ponad 80 kilogramów nielegalnych substancji, a także amunicję do broni ostrej. Na miejscu zatrzymano 48-letniego mężczyznę, który usłyszał już zarzuty. Trafił do aresztu.

Jak przekazała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze z Wydziału walki z przestępczością narkotykową KSP weszli na teren posesji w Celestynowie. - Wcześniej ustalili, że może znajdować się tam magazyn narkotykowy. Na miejscu zastali 48-letniego mężczyznę, który nie zamierzał wykonywać policyjnych poleceń. W związku z tym został obezwładniony przy pomocy środków przymusu bezpośredniego - poinformowała Adamus.

Dodała, że w trakcie przeszukania domu policjanci znaleźli blisko 82 kilogramy soli amfetaminy. - Z takiej ilości można by uzyskać 82 tysiące porcji handlowych wartych ponad trzy miliony złotych - wyliczyła policjantka. Na miejscu zabezpieczono również 50 sztuk amunicji do broni ostrej.

Zatrzymany to 48-letni Dariusz P. Został doprowadzony do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, gdzie prokurator przedstawił mu zarzuty, dotyczące wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania amunicji. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP

Pozostałe wiadomości