Przygotuj się na:

ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM

Szóstego grudnia weszły w życie nowe przepisy o tworzeniu drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak.

Burza porwała ludzi? "Nikogo nie znaleźliśmy"

Warszawa


Ulewa w Warszawie - miejskie służby nie nadążają z odbieraniem zgłoszeń. Straż pożarna po godz. 18. 00 otrzymała informację o dwóch osobach w okolicach jeziorka Kamionkowskiego, które miały zostać porwane przez wichurę.

- Mamy informacje, że w okolicach jeziorka Kamionkowskiego wichura porwała dwie osoby. Jesteśmy na miejscu i sprawdzamy to - informowała po godz. 18.00 straż pożarna.

"Dementujemy"

Po kilkudziesięciu minutach straż poinformowała, że akcja została zakończona. - Nikogo tam nie znaleźliśmy - mówi kpt Karol Kierzkowski z wojewódzkiej komendy straży pożarnej.

Jak napisał na forum tvnwarszawa.pl internauta Rozbitek: "Dwoje ludzi którzy mieli zostać porwani przez burzę demontowali pomost który był używany podczas zawodów kajak-polo w ten weekend. Gdy zaczęła się burza po prostu przerwali swoje prace... Ale dziękujemy służbom za czujność ! :)"

Przygnieciona przez drzewo

Straż pożarna udzieliła wcześniej pomocy kobiecie, którą na ul. Puławskiej przygniotło złamane drzewo. - Na szczęście nie jest poważnie ranna - informuje straż pożarna.

par/mz

Mapy dostarcza Targeo.pl