Burzą estakadę Trasy Toruńskiej. Drugi dzień korków

Korki na trasie w kierunku Marek
Korki na trasie w kierunku Marek
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKorki na trasie w kierunku Marek

Poważne kłopoty kierowców na Trasie Toruńskiej. We wtorek rano utknęli w gigantycznym korku zarówno w stronę Bemowa, jak i w kierunku Marek. Na wysokości Modlińskiej jest zwężenie.

Utrudnienia są spowodowane burzeniem estakady prowadzącej na Białołękę na węźle Modlińska. Pierwsze zmiany rozpoczęły się w niedzielę w nocy.

We wtorek, od ok. 6.00 jezdnia w kierunku Marek na wysokości Modlińskiej została zwężona do jednego pasa ruchu. Kierowcy utknęli w korku.

- Dramat - relacjonował rano to co dzieje się na trasie Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl. - Korek w kierunku Marek jest ogromny - dodał.

Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do wieczora.

Nie lepsza sytuacja była w drugą stronę. - Pomimo wakacji ruch na trasie jest bardzo wzmożony. W kierunku mostu także wszystko stoi - poinformował Węgrzynowicz.

Ogromne korki utworzyły się także w poniedziałek. - Do godz. 8.00 rano w poniedziałek przejezdny był tylko skrajnie lewy pas jezdni bocznej Trasy Toruńskiej , spowodowało to gigantyczne korki i dużo utrudnień dla kierowców – relacjonował Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Sytuację pogorszył zepsuty tir, który zablokował środkowy pas.

Korki na Trasie Toruńskiej w kierunku mostu Grota
Korki na Trasie Toruńskiej w kierunku mostu GrotaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

To nie koniec

Niestety to nie koniec utrudnień i zwężeń. We wtorek godzinie 22.00 zamknięte zostaną jezdnia główna i lewy pas jezdni bocznej w kierunku mostu oraz lewy pas jezdni głównej w kierunku Marek.

Od godziny 6.00 w środę przejezdne będą dwa pasy jezdni głównej w kierunku mostu oraz lewy pas w kierunku Marek. I znowu, zmiany te obowiązywać będą do wieczora.

Około 22.00 zamknięta zostanie boczna jezdnia w kierunku mostu.

W czwartek, od godz. 6.00, przejezdny będzie jeden pas bocznej jezdni w kierunku mostu. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do godzin nocnych.

Ratusz ostrzega, że tego typu zmiany mogą pojawiać się nawet do 15 września. W tym czasie na miejscu starej – powstawać będzie nowa estakada.

su/ec

Pozostałe wiadomości