Budowa metra się posunęła, zaparkujesz na Górczewskiej


Mieszkańcy Górczewskiej zyskali kilkanaście miejsc parkingowych. Przeniesiono latarnię i toaletę kierowców MZA. Po naszym artykule na tvnwarszawa.pl, zmieniła się organizacja ruchu.

Pod koniec maja na warszawa@tvn.pl napisał Jacek, który zauważył że w związku z budową metra, na podwórkach przy Górczewskiej 21, 23, 25 oraz przy Rabsztyńskiej zlikwidowane zostało kilkadziesiąt miejsc parkingowych.

W swoim mailu pisał, że mieszkańcy rozumieją uciążliwości, ale - jak stwierdził - "Metro powinno zabezpieczyć inne miejsca parkingowe".

I tak się właśnie stało. Jacek napisał od nas ponownie, tym razem przesłał również zdjęcia na Kontakt24.

"Jestem pod wrażeniem"

- Od strony podwórka zostały wygospodarowane 2 miejsca parkingowe. W tym celu została przeniesiona latarnia oraz krzewy i parkan. Od strony ulicy powstało mnóstwo miejsc parkingowych, wyprostowana została zatoczka, przeniesiona latarnia. Nawet zmieniło miejsce WC dla pracowników MZA oraz wygospodarowano i oznaczono 4 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych - zachwala.

Według niego wszystkie prace zostały wykonane szybko i bezproblemowo, a pracownicy starali się je wykonać jak najszybciej. - Jestem pod wrażeniem postawy pracowników. Przy tak ciężkiej pracy, często w upale i na słońcu, kiedy widać zmęczenie na twarzy, w rozmowach odczuwa się ogromną kulturę, uśmiech i uprzejmość. To wszystko w dzisiejszych czasach, kiedy życie jest trudne i często słyszy się nerwy, brak czasu i zdenerwowanie taka postawa pracowników metra jest dla mnie zaskoczeniem - podsumował mężczyzna.

[object Object]
Władze Warszawy o decyzji GINBTVN24
wideo 2/3

md/r

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt24

Pozostałe wiadomości