Brutalnie pobił 19-latka w centrum. Został złapany w półtorej godziny

Warszawa

kspZatrzymano 24-latka

Bił, ciągnął za włosy i kopał. Groził, że zabije. Wszystko po to, by ukraść 60 złotych. Agresywny 24-latek został zatrzymany. Grozi mu 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w nocy na przystanku tramwajowym w centrum. Przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej czterech mężczyzn podeszło do stojącego 19-latka. Jeden z nich krzycząc oraz grożąc, że zabije, zażądał od pokrzywdzonego pieniędzy i telefonu. Potem rzucił się na niego.

Bity i kopany

Napadnięty 19-latek był bity pięściami po głowie, ciągnięty za włosy i kopany po całym ciele. Agresywny mężczyzna zabrał mu 60 złotych i uciekł.

Przypadkowa osoba, która była świadkiem zdarzenia, zawiadomiła policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli pod wskazany adres, po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o popełnienie tego przestępstwa. Odzyskali także skradzioną gotówkę.

24-letni Mateusz W. był pijany, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju, za co może mu grozić nawet do 12 lat więzienia.