Najnowsze

Brutalne pobicie na Marszałkowskiej. Policja szuka tych mężczyzn

Najnowsze


Policjanci ze Śródmieścia poszukują sprawców brutalnego pobicia obywatela Ukrainy, do którego przy Marszałkowskiej 99. Funkcjonariusze publikują wizerunki trzech mężczyzn i apelują: jeśli ktoś ich rozpoznaje, nich zgłosi się na komendę.

Pobicie miało miejsce 20 września. "Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony został bez powodu zaatakowany przez trzech mężczyzn, którzy w sposób brutalny bili go pięściami i kopali po całym ciele" - informują śródmiejscy policjanci.

Jak dodają, Ukrainiec przez jednego z napastników został ugodzony nożem w okolice uda.

Policja publikuje wizerunki

Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Na zdjęciach widać sylwetki oraz twarze osób podejrzanych. Funkcjonariusze publikują je na swojej stronie internetowej.

"Każdy, kto może mieć jakiekolwiek informacje na ich temat proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie przy Wilczej 21" - apelują.

Informacje można przekazać również bezpośrednio prowadzącemu postępowanie pod numer 510 785 382 lub dzwoniąc na numer 22 60 391 30 albo mailowo na na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Brutalne pobicie w oku kamery, na placu Defilad:

Pobili mężczyznę
Pobili mężczyznęksp

kw/b

Źródło zdjęcia głównego: ksp

Pozostałe wiadomości