Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Brak higieny osobistej wkurza pasażerów

Warszawa

Maciej Wężyk / tvnwarszawa.plCo nam przeszkadza w komunikacji miejskiej?

Nie blokowanie wyjścia z autobusu, tramwaju, czy metra, ale brak higieny osobistej - to najbardziej denerwuje czytelników tvnwarszawa.pl w zachowaniu innych pasażerów.

Z pytaniem o irytujące zachowania wyszedł na swojej stronie internetowej Zarząd Transportu Miejskiego. W urzędniczej sondzie na razie niechlubne pierwsze miejsce zajmuje "blokowanie wyjścia z pojazdu, utrudniając wysiadanie" (głosować można do 9 października).

Na forum tvnwarszawa.pl postanowiliśmy również spytać o to internautów-pasażerów, ale poszerzyliśmy wybór opcji.

Brak higieny

Jak się okazuje, to wystarczyło, żeby blokowanie wyjścia przestało być aż tak irytujące. W naszej sondzie (z blisko 50 proc. głosów) wygrywa dodana opcja - "brak higieny osobistej". Uwag na ten temat nie szczędzili również internauci na forum.

Ludzie myjcie się... pewnie tym "pachnącym" się nie chce, ale zróbcie to, jak nie dla Siebie, to dla ludzi, co nie mają zamiaru czuć tych waszych "zapachów" - pisze ~rrrrrrr.

Ludzie myjcie się, mydło nie jest drogie! - to z kolei opinia użytkownika ~jar.

Wczoraj trochę popadało i smród tych wilgotnych, brudnych ubrań+smród od dawna niemytych ciał powodował mdłości i co najmniej wyganiał z autobusu! Jak tak możecie ludzie? – pisze z kolei ~tabakiera.

W sondzie tvnwarszawa.pl drugie miejsce zajmuje blokowanie wyjścia pojazdu, a na trzecim uplasowało się głośne rozmawianie przez telefon komórkowy.

ran/roody//ec