Bójka na noże przed kebabem przy Ząbkowskiej

Najnowsze

fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plDo bójki doszło na Pradze

Pod jednym z praskich kebabów doszło do bójki. Prawdopodobnie użyto noży. Jak informuje policja, cztery osoby zostały odwiezione do szpitala.

Do starcia doszło pod barem u zbiegu ulic Markowskiej i Ząbkowskiej. Wiadomo że grupa Polaków pobiła się z grupą cudzoziemców. Na miejscu było kilkanaście osób. Kilka z nich brało udział w bójce.

- Kiedy nasze patrole przyjechały na miejsce, funkcjonariusze zastali cztery ranne osoby. Wszystkie zostały przewiezione do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.

- 3 poszkodowane osoby mają tylko siniaki i zadrapania. Jedna ma ranę ciętą - informujez kolei Mariusz Mrozek z biura prasowego KSP.

Jak ustalił portal tvnwarszawa.pl, mężczyzna twierdzi, że skaleczył się własnym scyzorykiem i nie chce zgłaszać tego policji. Ranny to Polak. Pozostali to obcokrajowcy, którzy też nie chcą opowiadać o zajściu pod barem. Na razie nie wiadomo więc, co było przyczyną walki mężczyzn. Policjanci ustalą to m.in. na podstawie nagrań z monitoringu miejskiego.

bf/roody

Źródło zdjęcia głównego: fot. Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl