Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Bilety dla radnych? "Nie" dla takiego przywileju

Warszawa

fot. Maciej Węzyk/tvnwarszawa.pl

Nie mają co liczyć na wsparcie warszawiaków radni Pragi Południe, którzy za "zaangażowanie" chcą biletów na Euro 2012. Internauci tvnwarszawa.pl mówią wprost: "nie powinno być takiego przywileju". I nie szczędzą dzielnicowym samorządowcom gorzkich słów.

W ten ironiczny sposób radnych z Pragi Południe podsumował jeden z internautów. A dokładnie tych, którzy uważają, że za ich "zaangażowanie" w przygotowanie dzielnicy do Euro 2012 postanowili dostać możliwość wykupu biletu na mistrzostwa ze specjalnej puli, którą wykupiło od UEFA miasto.

"Bilety dla budowlańców"

– Realizowaliśmy projekt Kolorowa Praga, pracowaliśmy przy budowie przyłączy i remontach ulic okalających Stadion Narodowy, kilka komisji sportu było poświęconych tematowi mistrzostw. Odbyliśmy wiele spotkań z przedstawicielami ratusza do spraw organizacji Euro 2012 w stolicy – przekonywał Hubert Zalewski (PO).

Na reakcję internautów długo nie trzeba było czekać:

Inni przypominali, że funkcja radnego to obowiązek.

Można powiedzieć, że to tylko kilka komentarzy. Ale internauci dali upust swojemu niezadowoleniu również w sondzie na tvnwarszawa.pl. Aż 94 proc. uważa, że samorządowcy nie powinni mieć specjalnej możliwości kupienia biletów na Euro 2012.

ran/roody