Biła kluczami, wyrywała włosy w końcu wybiła ząb żonie partnera

Warszawa

kspZatrzymana kobieta

Policjanci z praskiej komendy zatrzymali kobietę, która znęcała się nad żoną swojego partnera: przypalała papierosem, z nożem w ręku groziła śmiercią, szarpała za włosy, biła i wyrzucała z własnego mieszkania. 48-letnia Grażyna Z. nie oszczędziła tez policjantów.

Mundurowi zostali zaalarmowani przez zaniepokojonych sąsiadów, którzy słyszeli krzyki i wołanie o pomoc. Gdy weszli do mieszkania, znaleźli leżącą na podłodze, pobitą kobietę. Wszystko wskazywało na to, że agresywna partnerka jej męża uderzała ją rękoma i kluczami po całym ciele, w efekcie czego wybiła jej ząb.

Rannej kobiecie została udzielona pomoc. Grażyna Z. swoją agresję skierowała natomiast na policjantkę. Wyzywała ją i ubliżała.

Wulgarna 48-latka została zatrzymana – podaje policja.

Prześladowania od stycznia

Mundurowi mogli w końcu przystąpić do dalszej pracy. Przesłuchali pokrzywdzoną kobietę. Z jej relacji wynika, że w połowie stycznia mąż wprowadził się do ich wspólnego mieszkania ze swoją nową partnerką, Grażyną Z. Od samego początku zaczęły się prześladowania. 48-latka wszczynała awantury, uniemożliwiała kobiecie swobodne poruszanie się po mieszkaniu, czy wręcz z niego wyrzucała. Nie unikała też gróźb i rękoczynów.

Lekarz stwierdził, że w wyniku pobicia kobieta doznała wykręcenia kręgosłupa, stłuczenia okolicy stawu ramiennego i miednicy.

48-letnia Grażyna Z. usłyszała już zarzut znęcania się oraz znieważenia funkcjonariuszki policji. W prokuraturze została objęta policyjnym dozorem. Ma również obowiązek opuścić mieszkanie pokrzywdzonej.

wp/roody