Bielecki podarował Obamie podręcznik rewolucjonisty

Warszawa

| Getty Imagesfot. TVN24

- Miałem kilka chwil z prezydentem Barackiem Obamą. Jako człek praktyczny, podarowałem mu mój poradnik "Freedom. A Do-It Yourself Manual" - poinformował na swoim blogu Czesław Bielecki. Niedoszły prezydent Warszawy życzył obecnemu prezydentowi USA dobrej lektury.

"Freedom. A Do-It Yourself Manual" to efekt dwóch sekretnych wizyt na Kubie i praktyczny poradnik dla wszystkich bojowników o wolność na świecie. Ma trzy wersje językowe: polską, angielską i hiszpańską.

- Życzyłem Prezydentowi "dobrej lektury". A same książeczki, jeśli się spodobają, do wykorzystania na całym świecie:) – chwalił się Czesław Bielecki.

- Tym, którzy chcą bez użycia przemocy wygrać własną walkę o wolność, rekomenduję książkę Czesława Bieleckiego. Jej sens zawiera się w tytule. Jeśli sam coś zrobisz dla wolności, to inni ci pomogą – pisał na okładce polskiego wydania książki Lech Wałęsa.

Kandydat na prezydenta stolicy popierany przez PiS w ostatnich wyborach był jednym z uczestników spotkania w Pałacu Prezydenckim z liderami byłej opozycji antykomunistycznej oraz przedstawicieli polskich partii politycznych.

bako/par