Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Biało-czerwona sektorówka pożegna Euro w Warszawie

Warszawa

TVN24Sektorówka na Narodowym

Ogromna flaga z podziękowaniami dla kibiców będzie w czwartek rozwinięta na Stadionie Narodowym przy okazji półfinału piłkarskich mistrzostw Europy Niemcy - Włochy. UEFA wyraziła zgodę na takie pożegnanie EURO w Polsce.

Flaga o wymiarach 30 x 52 metry była już prezentowana na widowni podczas grupowego meczu Czechy - Polska we Wrocławiu. Miała dać wsparcie polskim piłkarzom. Tym razem ma być formą podziękowania wszystkim kibicom i drużynom za stworzenie święta futbolu w Polsce.

Rozwiną flagę po meczu- Uzyskaliśmy zgodę UEFA, samochód z flagą wyjechał rano w czwartek z Gliwic do Warszawy. Z tego co wiem flaga zostanie rozwinięta bezpośrednio po końcowym gwizdku sędziego, aby nie zakłócać obserwowania spotkania kibicom włoskim i niemieckim - powiedział Aleksander Goldschneider z zarządu warszawskiej firmy SICO Polska, która wraz z gliwicką drukarnią Opinion Strefa Druku przygotowała sektorówkę.

PAP/as//ec