Bez Pazdana w Bośni. Kadrowicz odpoczywa

Warszawa

Fakty TVNTrener Legii nie wie, czy postawić na Pazdana

We wtorek Legia Warszawa zagra w Mostarze z tamtejszym Zrinjskim w pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów. Trener mistrzów Polski Besnik Hasi nie zdecydował jeszcze, czy wystawi do gry piłkarzy, którzy występowali w zakończonych w niedzielę mistrzostwach Europy. Na pewno w tym spotkaniu nie zagra Michał Pazdan.

Z obecnego składu Legii w Euro grali: Michał Pazdan, Tomasz Jodłowiec, Słowak Ondrej Duda i Węgier Nemanja Nikolić. Pierwszoplanową rolę w turnieju odgrywał tylko pierwszy z wymienionych.

Będzie bardzo gorąco

Czy nowy szkoleniowiec Legii może zrezygnować z podstawowych piłkarzy?

- Są gotowi do gry. Ale dopiero we wtorek wybiorę podstawowy skład - powiedział szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu. Michał Pazdan w meczu nie wystąpi, dostał bowiem dodatkowy urlop.

Aby awansować do fazy grupowej LM, Legia musi wyeliminować mistrza Bośni i Hercegowiny i jeszcze dwie kolejne drużyny.

- Widzieliśmy Zrinjskiego w dwóch meczach testowych - oznajmił Hasi. - To trudny przeciwnik, który ma stabilny skład - 80 proc. zawodników grało tam w poprzednim sezonie. Będzie bardzo gorąco, a do tego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Przyjechaliśmy tutaj zagrać po swojemu - podkreślił sternik Legii.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30.

Czytaj też na tvn24.pl

dasz, PAP