Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Bemowo rozda 800 biletów na Rammsteina i Korna

Warszawa

materiały organizatora4-5 czerwca odbędzie się Impact Festival

Bemowo rozdaje osiemset darmowych wejściówek na Impact Festival. Kto ma ochotę zobaczyć Rammstein czy Thirty Second to Mars na Lotnisku Bemowo, musi 22 maja wejść na stronę dzielnicy i wypełnić formularz. Obowiązuje zasada "kto pierwszy ten lepszy".

Festiwal odbędzie się 4 i 5 czerwca. To wtedy zagrają takie gwiazdy ciężkiego grania jak Rammstein, Thirty Seconds to Mars, Slayer, Korn czy Behemot.

800 wejściówek

Dla tych, którzy chcą zobaczyć to wielkie wydarzenie dzielnica przygotowała 800 bezpłatnych wejściówek (500 na pierwszy dzień i 300 na drugi dzień).

Wystarczy w środę (22 maja) w samo południe na stronie internetowej dzielnicy www.bilety.bemowo.waw.pl wypełnić formularz.

Jak zastrzega dzielnica - obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Bilety przysługują jednak tylko osobom zameldowanym w dzielnicy bądź niezameldowanym, ale płacącym na Bemowie podatki.

su//ec