Będzie wielkie lodowisko na Stadionie Narodowym?

Warszawa

Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plStadion Narodowy w Warszawie

Na Stadionie Narodowym ma powstać ogromne lodowisko. Pierwsi amatorzy łyżew będą mogli skorzystać z niego na początku stycznia – podało radio TOK FM. Zarządca areny póki co nie potwierdza.

Jeszcze w tym tygodniu mają ruszyć przygotowania do ustawienia tafli lodowiska. Ma być sztuczna, a do tego osłonięta dachem - informuje radio.

Symboliczna cena?

Według organizatorów, na których powołuje się TOK FM, lodowisko będzie dostępne za symboliczną opłatą.

O potwierdzenie tych informacji zwróciliśmy się do rzecznika prasowego spółki PL.2012+, która zarządza Narodowym. - Nie mogę tego potwierdzić. Nie przed środą - odpowiedział nam w SMS Mikołaj Piotrowski.

Będzie na rynku, nie będzie przy PKiN

Jak pisaliśmy wcześniej na tvnwarszawa.pl, w tym roku lodowisko ma działać również na Rynku Starego Miasta.

- Będzie bezpłatne, zacznie działać w środę. W dni powszednie pojeździć na łyżwach będzie można w godz. 10-21, a w weekend do 22 - zapowiada Agnieszka Kłąb, z-ca rzecznika prasowego ratusza.

Nie będzie za to lodowiska przy Pałacu Kultury i Nauki. Musi przejść gruntowny remont. Czytaj więcej na ten temat. Miasto zaprasza na inne lodowiska. Między innymi: przy ul. Obrońców Tobruku 40, obok hali sportowej OSiR (Bemowo), na Torze Łyżwiarskim "Stegny" przy ul. Inspektowej 1 (Mokotów), w "Wiśle" przy ul. Namysłowskiej 8 (Praga-Północ) i wawerskim ośrodku przy ul. V Poprzecznej 22.

Sprawdź, gdzie jeszcze pojeździsz na łyżwach.

TAK W OSTATNICH LATACH WYGLĄDAŁO LODOWISKO PRZY PKIN:

Lodowisko przy PKiN
Marcin Gula/Tvnwarszawa.pl

ran/mz