Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Będą się ścigać na dach wieżowca

Warszawa

| ImagoRondo 1 / fot

Stu śmiałków wbiegnie schodami na 37. piętro wieżowca Rondo 1. Na najszybszych czekają puchary i nagrody. Ale największymi zwycięzcami będą osierocone dzieci, które za zebrane pieniądze wyjadą na kolonie.

Charytatywna impreza sportowa "Bieg na szczyt Rondo 1" odbędzie się w sobotę, 14 maja w biurowcu Rondo 1. Meta wyścigu znajdzie się na 37. piętrze budynku. Kwota zebrana z opłat startowych zostanie przekazana Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce.

100 zawodników

Uczestnicy wystartują w dwóch kategoriach: kobiet i mężczyzn. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki otrzymają okazałe puchary i nagrody finansowe. Na wszystkich uczestników, na szczycie wieżowca będą również czekały pamiątkowe medale. Zawodnicy otrzymają prezenty od firmy Reebok.

W biegu będzie mógł wziąć udział każdy, kto skończył 18 lat. Rejestracja zawodników będzie prowadzona przez stronę www.biegnaszczyt.pl, a w dniu wyścigu – w Biurze Zawodów. Łącznie przewidziano 100 pakietów startowych.

Szczytny cel

Opłata startowa wyniesie 30 zł, ale uczestnicy mogą wnieść wyższą opłatę. Całość zebranych środków zostanie przeznaczona na sfinansowanie wyjazdów kolonijnych podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Stowarzyszenie otacza opieką dzieci osierocone i opuszczone.

bako/ec