Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Awaryjne lądowanie przez "nieszczelność okna"

Warszawa

fot

Znowu awaryjne lądowanie w Warszawie. Boeing 737 Polskich Linii Lotniczych LOT lecący w czwartek do Brukseli musiał zawrócić i w gęstej mgle wylądować na lotnisku Chopina. - Samolot zawrócił po stwierdzeniu przez kapitana nieszczelności okna - informuje Leszek Chorzewski, rzecznik LOT.

- Samolot lecący do Brukseli zawrócił po stwierdzeniu przez kapitana nieszczelności okna. Stało się to tuż po starcie - powiedział nam Chorzewski. Dodał, że po sprawdzeniu okna Boeing odleci w kierunku Brukseli.

Samolot wystartował tuż przed godz. 21.00.

"Przyczyny tecniczne"

Wcześniej Chorzewski nie chciał komentować informacji na temat przyczyn lądowania. - Samolot dopiero wylądował. Potrzebujemy trochę czasu, żeby sprawdzić, co się stało - wyjaśniał w romowie z tvnwarszawa.pl.

Także przedstawiciele lotniska informowali jedynie o awaryjnym lądowaniu z "przyczyn technicznych".

O pękniętej szybie pisali już wcześniej internauci na forum lotnictwo.net.pl. Wśród przyczyn awaryjnego lądowania podawali także otwarty luk awiotechniczny.

Reporter 24 - jackowlew opublikował na swoim profilu na Kontakcie 24 zdjęcia (sprzed kilku miesięcy) maszyny, która awaryjnie lądowała w czwartek w Warszawie:

fot
fot
fot
fot

Lądował w gęstej mgle

Samolot lądował awaryjnie, mimo że lotnisko Chopina było praktycznie nieczynne. W związku z gęstą mgłą odwołano znaczną część przylotów i odlotów. CZYTAJ WIĘCEJ.

par