Awaria wodociągowa w alei Wilanowskiej

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Archiwum tvnwarszawa.plAwaria wodociągowa

Mieszkańcy 20 budynków przy alei Wilanowskiej nie mieli dostępu do wody. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji potwierdziło, że doszło tam do awarii.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Problem z dostawami wody dotyczył budynków położonych w rejonie skrzyżowania alei Wilanowskiej z Doliną Służewiecką. Pierwszą informację o poniedziałkowych problemach otrzymaliśmy od mieszkańców na Kontakt 24.

W rozmowie z tvnwarszawa.pl potwierdził ją rzecznik spółki Marek Smółka. - Doszło do awarii przewodu wodociągowego. Od około godziny 9 wyłączona jest dostawa wody do szesnastu budynków jednorodzinnych oraz do czterech pięcio-, sześciopiętrowych budynków wielorodzinnych - przekazał.

- Dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej usunąć skutki tej awarii. Przepraszamy mieszkańców za związane z nią niedogodności - zaznaczył Smółka.

Z informacji zamieszczonej na stronie MPWiK wynikało, że problemy dotyczyły mieszkańcy budynków pod adresami: aleja Wilanowska 97, 97A, 97B, 97C, 97D, 97E, 97F, 97G, 97H, 97I, 97K, 97M, 97N, 99, 103, 103A, 105, 111A, 113, 115.

Informowaliśmy też o awarii wodociągowej na Woli, która spowodowała zapadnięcie się fragmentu jezdni na Karolkowej:

W wyniku awarii zapadł się fragment ulicyTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum tvnwarszawa.pl